Бойцовская• 1 час назад
Как разнообразить жизнь
Такая нудотина. Вся жизнь прошла в каких то бытовых хлопотах, ничего хорошего не видела.
Ответ дляЗупка_цем
заради справедилвості треба сказати, що ви зараз не сама, а в компанії порадниць. Тобто п´єте каву і відписуєтесь в цій темі. Якщо б були з подругою, то вже не могли б це робити.
Тому тут кожному своє. Не бачу проблеми ні в першому, ні в другому варіанті.
Я не вижу проблем ни в каких вариантах.
Зупка_цем• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Я не вижу проблем ни в каких вариантах.
я так і написала))
Добра, коли сита!• 1 час назад
Я взбунтовалась, и завела щенка. Теперь меньше готовлю, пеку, мою. Много играю на свежем воздухе с спинкой.
Курочка-чубаточка• 1 час назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Начните сама, а далее и друзья появятся
Я хожу сама. Никто не появляется. Устаешь ходить один. Раз за разом один и один. Теряется интерес, желание, смысл.
Chaterbox• 1 час назад
Так само, роки останні абсолютно однакові, то хоч кудись їздили двічі в рік, зараз немає можливості, та й настрою, з задоволень залишилась їжа.
Зупка_цем• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
Я вас розумію. Класно сходити з кимось в кіно, на концерт, в кафе, щось обговорити. Для мене це все кисло одній. Я можу сама сходити, але класніше з кимось
я прекрасно розумію про що ви, мені також треба компанія.
І часто такою компанією був чоловік, він сам не дуже такий ініціативний, але якщо я це організую, то погоджується.
Зараз він служить, і цієї компані поки немає.
Є подруги, колеги. Але не завжди складається по часу з ними.
Тому мій девіз - в компанії краще, але краще одній, ніж взагалі нікуди не піти. Я так не могла знайти собі компанію в Карпати і вирішила їхати просто з дітьми, і ми гарно провели час. Коли я хотіла спілкування, то просто писала подругам) Ну або час від часу і тут завісала, але з бокалом і на шезлонгу))
Анонімус• 1 час назад
Ответ дляЗупка_цем
то якщо треба люди, то можна знайомитись. Ви ж десь працюєте, з кимось комунікуєте?
Я минулого тижня ходила на концерт з колегою. От просто вона запропонувала після роботи не додому, а на концерт, я погодилась, ми класно провели час. Це при тому, що весб день були тривоги і я була впевнена, що і ввечері будуть кошмарити, а ні. На щастя все пройшло добре.
Я не знаю де в 40 років шукати подруг. Ну вони в мене є, просто розʼїхались, або живуть своїм життям. Єдине що класно розбавило мої будні, це груповий фітнес, там у нас класна компанія, і поговорити і посміятись, інколи кудись ходимо разом.
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляБойцовская
Мне не с кем ходить
Ото ви так хочете)
Я ходжу сама.
Вчора була на виставці в будинку художника, а потім в новій кав´ярні на Подолі
Скульптура, до речі, називається Втомлений
Я ходжу сама.
Зупка_цем• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
ну ось на таких групах і шукати. Це може бути будь-що, де ви певний час перебуваєте разом.
Я на курсах підвищення кваліфікації знайомилась, з останнього - син пішов в перший клас, здружились з деякими мамами, звісно близькими подругами не стали, але разом з дітьми кудись сходити і поспілкуватись - це запросто.
На концерти минулий рік ходила лише з колегами. Але я не чекала їхньої ініціативи, а скоріше сама її проявлила. Сама пропонувала, тобто не чекала, коли мене хтось кудись запросить.
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
Розумію вас автор. Чоловік на війні… Тобто я постійно сама. Робота і додому. Син підліток не дуже вже хоче зі мною десь ходити, ну і мені також трохи іншого треба спілкування. Одна Подруга виїхала, в іншої стосунки свіжі. Часто не находишся.
Тай таке.
Ну вас дома закрили, чи що?
На вході на концерт не запитують , чи ти сама.
Я перевіряла
Элька-Карамелька• 1 час назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
А на йогу, тренировки какие-то вы ходите?
Вы, наверное, интроверт?
Я легко везде нахожу друзей, особенно на спорте и йоге
Вы, наверное, интроверт?
Курочка-чубаточка• 57 минут назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вы, наверное, интроверт?
Нет, я не интроверт. Всегда везде могу заговорить с кем-то - и на прогулке, и в парке, и в магазине. Ходила в зал - никто особо не общается. Позанимались и пошли. Но и я не могу общаться лишь бы с кем. Одно дело смол ток, другое дело более длительное общение. Нужны люди, но не все и не каждый. Вот в чем проблема получается.
Элька-Карамелька• 56 минут назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Понятное дело, что находятся друзья под свои интересы и ценности, а не каждый встречный. Но у кого-то есть проблема найти, а у кого-то - нет. Все мы разные.
Я бы все равно развлекалась сама, не могу дома сидеть
барабанщица• 18 минут назад
Ответ дляБойцовская
Мне не с кем ходить
Вы взрослая. Ходите сама. Может, там с кем-то познакомитесь, на фоне общего интереса