Луковая• 1 час назад

Коли крем коштує як процедура у косметолога, що він має робити?

Не запах, не упаковка і не приємна текстура, а саме результат. Рівніший тон, менше висипань, гладкість, зволоження? За що ви готові платити кілька тисяч за одну баночку?
Карусель-весель• 1 час назад
дивлячись що за крем
взагалі основна функція крему - зволоження
решта це мають бути активи (кислоти, ретинол)

Рятівник Малібу• 1 час назад
Ну так косметолог это 1 процедура, а крем минимум на полгода
Я Головна• 1 час назад
Просто что-то делать.
Базовый крем сейчас минимум гривен 800 стоит.
А с активами дороже, понятное дело
Отчебучкина• 1 час назад
Скільки років вам? В 25 і в 35,45 креми і процедури різні) Але в 25 краще починати з крему/догляду.. на перспективу.. Ніякі процедури не замінять базовий якісний догляд
Ворую вкусняшки• 1 час назад
Поділіть на 365 днів, там копійки вийдуть
автор Луковая • 1 час назад
Ответ дляКарусель-весель
дивлячись що за крем
Instytutum зараз активно рекламують . Але ціни там, звісно, ого-го.....
Карусель-весель• 1 час назад
Ответ дляЛуковая
не знаю, є кращі варіанти , ніж інститутум, по крайнім мірі те , що стосується базового крему
So_so• 1 час назад
Ответ дляЛуковая
1 упаковки пилинга мне хватает на 6 раз, а у косметолога в эту цену 1 пилинг.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляЛуковая
Пример шикарного маркетинга
Кремчик ни о чем
Приятный и пахнет неплохо , но не работает
Если хотите результат за плюс-минус эти же деньги, рассмотрите профессиональную косметику
Или Allies of skin , например
А институтум блогерам раздали и они его пиарят уже лет 5

Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляЛуковая
Это не ого-го еще, нечто среднее
Я Головна• 1 час назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Пример шикарного маркетинга
Кремчик ни о чем
Или Allies of skin , например
У Allies of skin тоже есть так себе продукты
А у институтом неплохой серум с витамином с