Тоскующая• вчера в 21:04
Почему все схавали это?
Повышать цену за проезд в метро в 4 РАЗА!
Это просто 🤬🤯
Ладно бы постепенно с 8 на 16.
Но сразу в 4 РАЗА!
Это шок просто…и все схавали это, вроде так и надо…и скажете не рабы?
Это при том, что Медсестра и учительница работает за 15 тысяч. Треть зарплаты чисто на метро…
Это просто 🤬🤯
Ладно бы постепенно с 8 на 16.
Но сразу в 4 РАЗА!
Весела бджілка• вчера в 21:43
Ответ дляФруктЕщеТот
Большая часть населения Киева
хватит бред нести. прослойка мажоров и всяких коррупционеров не ездит на общественном транспорте. а для обычных людей повышение в 4 раза - это катастрофа
ЕлькиПальки• вчера в 21:45
Ответ дляСамоучка
Можна в приватних клініках працювати. Там хороші зарплатні в столиці. Регулярно це читаю
Приватні клініки пенсіонерок не беруть на роботи, санітарками переважно пенсіонерки працюють, щоб до пенсії в три тисячі грн хоч щось підробити для виживання.
Але ж пенсіонерам напевне безкоштовний проїзд, чи в метро ні?
Самоучка• вчера в 21:44
Ответ дляФруктЕщеТот
Мы вообще-то про Киев говорили. А не всю страну
Ви може про Київ, а я про Україну говорю. Порівнюю з нашими реаліями, райцентра.
Весела бджілка• вчера в 21:44
Ответ дляСамоучка
а кто будет лечить в гос книниках?
Українська зірочка• вчера в 21:44
Ответ дляМизимец
Кого 11 штук?
Жи.....дов, которые правят всем миром
Самоучка• вчера в 21:45
Ответ дляВесела бджілка
а кто будет лечить в гос книниках?
Я зазвичай також ставлю це запитання. Воно риторичне.
Бриджит_Фрикандо• вчера в 21:50
Ответ дляСамоучка
Так і тут це пишуть регулярно. Тисяча баксів ніщеброди. Але за 30 гривень бунт піднімуть місцеві мільйонери.
Тут пишуть регулярно, що їм зимою опалення дорого, і не потрібно в листопаді його вмикати бо ще дуже жарко. А літом їм черешня дорого, і взагалі, то харчове сміття і можна без неї. Регулярно тут показують що уловили секонді в останній день, бо навіть купити щось в перший день завозу для них дорого. А є ще купа брехух типу лав лав, які у віртуалі успішні бізнесменші і дружини мільйонерів, а в реалі супчик з курячих дупок варять, живуть з мамою у хрущовках, часто буває що із чоловіками, і дай Боже, щоб в них були гроші на АТБ і Аврору.
ФруктЕщеТот• вчера в 21:46
Ответ дляВесела бджілка
а кто будет лечить в гос книниках?
Кто и сейчас
На зарплату живут единицы. Остальные за каждый шаг берут деньги
Мизимец• вчера в 21:47
Ответ дляУкраїнська зірочка
Жи.....дов, которые правят всем миром
Да?
Я думала он один)
И украинцам за Хмельницкого мстят?
Я думала он один)
И украинцам за Хмельницкого мстят?
Спасу мир• вчера в 21:47
Ответ дляСамоучка
Ещё забыли дописать, по классике -про несколько доп работ
Самоучка• вчера в 21:48
Ответ дляСпасу мир
Так і це також. Развівайтєсь, так мені радять.
Весела бджілка• вчера в 21:49
Ответ дляФруктЕщеТот
Кто и сейчас
ага, так и представляю как пенсионерка с тряпкой держит карман шире, желающих докинуть очень много
Спасу мир• вчера в 21:50
Ответ дляСамоучка
Нечего лентяйничать, когда в сутках 24 часа
Летом не велике на работу, если по дороге никто не убьет, то зимой на санках
Бриджит_Фрикандо• вчера в 21:49
Ответ дляСамоучка
Я в метро не пересуваюсь автор. Більша частина населення не їздить в метро.
Какой немыслимый бред. Тролли, приезжайте в Киев и посмотрите наконец-то наше метро.
Самоучка• вчера в 21:49
Ответ дляСпасу мир
Нєхєр спать, работать, підвищуйте рівень англійської.
Київ 11 липня 2026, я знайшла позитив. Як використати ситуацію в свою користь.
Пов´язати 2 події: подорожчання київського метро і прильоти по Києву до сигнала повітряної тривоги.
Як бачите, петиції не спрацьовують. Тому пропоную робити індивідуальні звернення такого змісту:
’’В Київ прилітає до сигналу повітряної тривоги, зокрема 11 липня 2026 сигнал повітряної тривоги пролунав після вибіхів.
У зв´язку з цим вимагаю надати мені / моїй дочці / моєму сину цілодобовий безперешкодний безоплатний доступ до київського метрополітену. Я бажаю укриватися (від слова укриття) в метрополітені безперешкодно і безоплатно до закінчення / скасування / відміни воєнного стану, незалежно від того, оголошена повітряна тривога чи ні.
Безперешкодно заходити в метрополітен коли я вважатиму потрібним і виходити.’’
Надати письмову відповідь на таку-то адресу.
Ви можете подзвонити на гарячу лінію мера Києва, залишити звернення і отримати письмову відповідь, по короткому номеру 1551.
Ще є всеукраїнська гаряча лінія 1545, це номер Урядової «гарячої лінії».
Якась із них цілодобова, ви можете подзвонити на обидві і залишити звернення.
Зрозумійте, що наше мовчання, те що ми не протестуємо ПИСЬМОВО проти підвищення оплати за вхід в метро - розцінюється як мовчазна згода (пошукайте, що в законах пишуть, в який випадках мовчання розцінюється як згода.
Згадайте фразу ’’Ми не раби, раби - німі’.
Крім дзвінків на гарячі лінії, пишіть у всі інстанції, пишіть депутатам вашим місцевим (хто не знає контакти свого депутата - самий час узнати, наприклад, на гарячій лінії). Хоча б в фейсбуці депутатам напишіть.
Якщо ви живете не в Києві - ви теж можете звертатись, нема ніяких обмежень. Пишіть про безоплатний цілодобовий допуск в київський метрополітен для всіх бажаючих до закінчення воєнного стану.
Тільки не використовуйте термін ’дитина’. Краще пишіть син/донька, хлопчик/дівчинка. А якщо використовуєте такі слова як ’люди’, ’громадяни’, ’громадяни України’, ’особи’ - узнавайте, що ці терміни означають.
*Людина - має права і свободи.
*Громадянин - має права і обов´язки.
*Особа - має тільки обов´язки.
(Громадянин України - це особа)
На початку 2022 року мер Києва зробив безоплатним вхід в київський метрополітен. Позакривали всі каси з продажу квитків.
І не тільки метро, а весь громадський і комунальний транспорт Києва.
Крім нас, наші права ніхто не буде відстоювати. Зробіть те, що в ваших силах. Хоча б поділіться цим дописом з своїми рідними, близькими, закиньне в соцмережі, в групи у вайбері і телеграмі. Щоб якомога більше українців побачили в трагедії - можливість. І діяли!
*Людина - має права і свободи.
*Громадянин - має права і обов´язки.
*Особа - має тільки обов´язки.
(Громадянин України - це особа)
Спасу мир• вчера в 21:50
Ответ дляСамоучка
И бегом на онлик, как раз и ехать никуда не надо, чистая экономия
Самоучка• вчера в 21:51
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Нах.. воно мені здалося? В мене свої проблеми як і в інших жителів нашої країни, які киян ніколи не цікавили.
Самоучка• вчера в 21:52
Ответ дляСпасу мир
Як ви праві...ви просто гуру працевлаштування.
Латвийские_Номера• вчера в 21:52
А воду у всех подняли, или только в Запорожье, которое читают стирают с лица и земли? Была 17+грн, стала 40+грн
Спасу мир• вчера в 21:52
Ответ дляMary_40
Ну в Европе по 2 евро проезд в метро вроде нп бастуют,мы ж кричим как там овчшп чем в засраной украине
Минималка тоже 150 евро?
ЕлькиПальки• вчера в 21:53
Ответ дляMary_40
Были б там зарплаты по 200-300 евро в месяц, как в Украине, ещё как бастовали бы.
Спасу мир• вчера в 21:53
Ответ дляЛатвийские_Номера
Некоторым городам и до 100 подняли, у вас ещё лайтово
Блиск думки• вчера в 21:53
Ответ дляМастерЮля
всем пох...есть куда глобальнее проблема - выжить в Киеве при обстреле очередном((( и так каждый раз.... Игра в кальмара е*аная((
Т.е. кроме выжить от обстрелов, выжить от цен?
Латвийские_Номера• вчера в 21:54
Ответ дляСпасу мир
Это в каких городах?
Самоучка• вчера в 21:54
Ответ дляЕлькиПальки
В столиці зарплата в 300 євро тільки і місцевих безхатьків. Навіть в райцентрі таких майже немає.
Спасу мир• вчера в 21:55
Ответ дляБлиск думки
Ну, кто не сдох от обстрелов, сдохнут от голода, всё по плану
Українська зірочка• вчера в 21:55
Ответ дляСамоучка
А які зп в райцентрах?