Ух яка ж Я• сегодня в 14:38

Колоно/гастроскопія, за що більше переживали?

Я спочатку боялась самої процедури і підготовки до неї, хоч і під наркозом, але всеодно мандраж) Я тривожник ще той)
А тут вже боюсь не так процедури(хоча всеодно боюся) як результатів( надіюсь що все буде ок
А ви що саме боялись?
Повелитель бітка• сегодня в 15:54
Ответ дляЗаставляличка
Честно? До одного места этот лимон
Більшість пацієнтів використовує і норм - не є таким приторним

Бабуся мороз• сегодня в 15:59
Ответ дляЖующаЯКонфету
я думаю, що люди саме наркозу бояться и пов´язаних з ним ризиків. до того ж самі процедури можуть мати ускладнення, хоч і рідкісні. наприклад, та ж перфорація. тож хоча ці процедури пачками робляться щодня, я все ж таки розумію людей, що мають страх перед ними.
Тут була якось тема жінки, якій зробили перфорацію кишківника під час колоноскопії. В результаті операція і стома. Клініка усе замʼяла, навіть відмовились віддавати відео обстеження. Жахливо те, що скалічили людину і не понесли жодної відповідальності.
Тихомандражная• сегодня в 16:13
Ответ дляУх яка ж Я
Є болі хронічні, права сторона живота
Були різні обстеження, лікування, але болі залишились, навіть посилились, тому вже направили на ці процедури
вы ад принимаете?
автор Ух яка ж Я • сегодня в 18:21
Ответ дляТримбулька
неправильно зроузміла. Я робила, чоловік робив. Нічого страшного в цьому немає. Жодних відчуттів, болей після процедури. Їсти почуть, не дуже приємна підготовка - випити розчин і бігати в туалет)
Під наркозом?
автор Ух яка ж Я • сегодня в 18:22
Ответ дляСільський ансамбль
Зрозуміло. Тоді автор удачі вам. Я вчора теж так тряслась. Ноги і роки такі вже були холодні. Ледь винесла ту процедуру і почула результат. Все буде добре у вас. Принаймі ви вже знатимете, що там у вам. І не будете себе тероризувати весь час.
Дякую 🤗
автор Ух яка ж Я • сегодня в 18:24
Ответ дляЧавонадо
а дорого? вы в киеве делаете?
Ні, я не з Києва
автор Ух яка ж Я • сегодня в 18:25
Ответ дляТихомандражная
вы ад принимаете?
Ні
Повелитель бітка• сегодня в 19:13
Ответ дляБабуся мороз
Всі маніпуляції мають ускладнення - але ж без них ніяк