Все і одразу• сегодня в 08:14
Коли без чоловіка краще ніж з ним
Багато раз створювала теми, що розлюбила чоловіка, і задихалась в цих відносинах. Давно перестала сприймати його як чоловіка, і не хочу близькості вже також давно. Але йти кудись в невідомість не хотіла. І в той же час не хотілося робити йому боляче. Все таки 20 років разом.
Можливо всесвіт почув мене, і зараз так склалося, що він їздить у відрядження на 1-2 тижні. Потім 3-7 днів знову вдома. Я мріяла про це раніше і мені було цікаво, чи буду я сумувати за ним. Але ні, все таки мої здогадки підтвердились, все таки не люблю вже його, я не сумую взагалі.. Навпаки не можу дочекатись його від´їзду. Мені так класно самій. І це мене лякає. Можливо треба було розлучитись вже давно, можливо би зустріла ще своє кохання.. хоча не всім так везе, я знаю. Багато хто так і не знаходить свою половинку..
Повелитель бітка• 1 час назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
Автор же написала - боится никого не встретить, быть одной, жалко мужа и дети. Скорее всего, муж и не подозревает, что ей сложно быть рядом ту неделю и дети не подозревают.
Могу рассказать о себе, я жила также. Потом в 45 влюбилась и ушла. Сыну было 20, он уже жил отдельно. Так вот муж вообще оказался не готов, он заболел, язва открылась, лежал в больнице, похудел на 15 кг и вдруг ударился в бога даже и к психологу ходил. Очень тяжело переживал и я чувствую свою вину до сих пор, он умер в этом году от инсульта. И сын недавно признался, что тоже сложно ему дался наш развод, даже сидел на АД.
Так что сомнения автора я понимаю.
Ну с вашей стороны было предательство. Может это бывшего подкосило?. А автор вроде как не в кого не влюбляется, но при этом и нынешние отношения ей противны.
А у вас новые отношения переросли во что-то серьёзное?
Повелитель бітка• 1 час назад
Ответ дляЖелезобетон
Хорошо бы мужа послушать. Могут открыться интересные детали. А так, конечно, автор в выгодной позиции жертвы
Это да. Всегда есть две версии, а уж тем более в супружеских отношениях:)
Повелитель бітка• 1 час назад
Ответ дляВсе і одразу
Я вже вище написала чому, не можу це зробити, дуже шкода сім´ї
Ок. А что вы сделали чтобы наладить отношения? Влюбится заново?
Повелитель бітка• 1 час назад
Ответ дляВсе і одразу
Я хотіла б когось зустріти, добре мені без нього, а не зовсім самій
Автор, складывается впечатление что муж вам неприятен. Те вы хотите отношений,но не с мужем. Возможно он чем-то обидел вас? Возможно стал неприятен с возрастом? Растолстел, стал неряшлив?
В
Железобетон• 43 минуты назад
Ответ дляВсе і одразу
Не можу з ним так вчинити, ну ось така я. Якби сам пішов, то інше. А кинути просто не можу. Нн всі так можуть
Тепер уявіть, що і він так про вас думає. Коли б вже вона пішла...
Железобетон• 40 минут назад
Ответ дляВсе і одразу
Ніхто не каже, що автор жертва. Звідки у вас стільки негативу? Ви самотня?
Чому негативу, чому я самотня? Ваша ситуація не викликає ніякого позитиву чи захоплення. Знаєте про собаку на камінчику? Оце воно.
Ну і з моральної сторони нечесно та непорядно. Родини, як такої, нема. Ділити не хочу, жити не можу. Хай би пішов; а краще й помер. Тоді і ділити нічого.
Все і одразу
• 31 минуту назад
Ответ дляПовелитель бітка
В
Він мені просто як гарний друг став. Я вже не сприймаю його як чоловіка.