Оскорбляю всячески• вчера в 15:22
Боль в плече как симптом менлпаузы
Вы такое слышали?
Покорительная• вчера в 22:02
Ответ дляВпораюсь зі всим
Скільки щеплень від ковіду зробили?
Не робила взагалі жодного. Я досить довго займалась валейболом, то лікар каже, що це може бути як спортивна стара травма.
Впораюсь зі всим• вчера в 22:06
Ответ дляПокорительная
Так, дійсно може бути наслідки старої травми і у спортсменів це часто. Просто по моїх власних спостереженнях дуже часто саме ліве плече у тих, хто зробив 2 Пфайзера. Звісно може і співпадіння, але як у жінок так і у чоловіків в доволі молодому віці. Декого навіть оперували