Я Головна• Изменено вчера в 15:34

Ви розумні, порадьте з приводу квартирантів.

Коли їх брати, щоб було зручно забирати гроші і показання лічильників знімати, з 20-23 числа потрібно,а квартира буде вільна в кінці вже цього місяця?!
Чупа-чупс• вчера в 22:51
Житло — власника, він ставить умови при сдачі в оренду— яким чином, в які строки і т.і він планує отримати розрахунок, комунальні, як часто він планує переглядати стан ВЛАСНОГО житла, а кого не влаштовує — купа орендодавців на лохІ, яким, можливо, все одно, що відбувається з апартаментами за роки онлайн розрахунків. Я була і орендарем і орендодавцем. Висновок— тільки по договору і тільки з періодичним переглядом стану квартири, думка інших мене не дуже цікавить, бо я зроблю саме так, як зручно мені

Волшебная палочка не для всех• вчера в 23:49
Ответ дляЧупа-чупс
Скажите пожалуйста если квартиранты повредили необратимо столешницу на кухне поставили сковородку горячую замена выйдет очень дорого нужна машина и установка и поднять ее краном через окно в кухню вообщем я влетела на 40 тысяч минимум а залог три года назад оставили 10 тысяч гривен.
Ворую вкусняшки• сегодня в 09:20
Ответ дляВолшебная палочка не для всех
Ну то квартиранты значит ставятся перед выбором, платят или сьезжают принципиально. но я бы не меняла, залог оставьте себе и все. никаких гарантий, что следующие не поставят противень горячий. пофоткайте и следующим скиньте в числе прочих - прием будет такой же и никак иначе. как минимум новые квартиранты залог оставят уже другой по сумме.