ГендиреХтор• Изменено вчера в 17:33

Незрозуміле самопочуття на 38 тижні

Сьогодні довго спала, але прокинулась все одно втомленою і без сил щось робити. Змусила себе поїсти, а далі тупо втикаю в телефон. Це нормально взагалі? Таке вперше, до цього з 2 триместру навпаки мучило безсоння, при цьому енергія була.
А планувала і холодильник помити, і речі скласти випрані
Ліньки гуглить• вчера в 17:35
Ну схоже, що вже скоро час народжувати) я останній тиждень просто спала і їла, все. Хоча до того енергії було хоч відбавляй.

Сколько_мне_лет?• вчера в 17:35
Готовьте вещи, холодильник подождёт
автор ГендиреХтор • вчера в 17:38
Ответ дляСколько_мне_лет?
Готовьте вещи, холодильник подождёт
Думаєте?) дуже б хотілось народити швидше, вже втомилась)
автор ГендиреХтор • вчера в 17:38
Ответ дляЛіньки гуглить
Сподіваюсь так і буде, вже втомилась бути вагітною)
Психологічка• вчера в 17:46
Все)) ’гнездование’ закончилось
Теперь организм аккумулирует энергию перед родами. Самое нудное время во всей беременности - последние 1-2 недели
Ліньки гуглить• вчера в 17:47
Ответ дляГендиреХтор
Легких вам пологів, здорового малючка та швидкого відновлення!
Бегущаяпо• вчера в 17:52
Краще мати надійного лікаря для ведення вагітності, а то ми втомились так само як і ви від вашої вагітності. Легких пологів!
Ванна Тазиковна• вчера в 18:00
Отсыпайтесь и отдыхайте