Ума Палата• вчера в 16:05
натяжна стеля, Київ
нарахували 50к за двокімнатну хрущівку - найдешевший варіант натяжних стель
як на мене то дорогувато
порадьте будь ласка контакти перевірених майстрів не за всі гроші світу
як на мене то дорогувато
Лапка• вчера в 16:21
а тепер порахуйте скільки буде коштувати їх пошпаклювати і пофарбувати+ витрати на прибирання того срачу.
Ума Палата
• вчера в 16:26
Ответ дляЛапка
в сенсі шо шпаклювати?
Лупаю цю скелю• вчера в 16:56
Мені робили вінницькі хлопці будинок 80 квадратів. На багато дешевше. Я не впевнена що вони до вас поїдуть. Ціни різні. Зараз для самостійного монтажу продаються повністю набори. Їх гріти непотрібно. Можете передивитися ціни щоб мати орієнтир. Автор я на літні кухні буду сама робити з чоловіком.
Лупаю цю скелю• вчера в 16:55
Ответ дляЛапка
Автор не питає про гіпсокартон.
Лупаю цю скелю• вчера в 17:06
Ось автор просто як приклад
. Мені на будинок обійшлось щось в районі 350 долларів. Зараз вже не пам´ятаю, робили минулої осені.
Ума Палата
• вчера в 17:39
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ось автор просто як приклад
дякую
Баба на горошині• вчера в 20:35
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ось автор просто як приклад
А ви впевнені, що вийде те що треба? Там інструкція є? А отвори вже готові для світильників? Ціна приваблива, але ж..