ТихоЯ• сегодня в 14:31

А можна просто госпіталізуватися якось, і хай розбираються?

Ну от я живу як не живу. Таке, ледве ворушуся
Сьогодні щось довго лежу, встати ніяк. Взяла тонометр - розстроїлася лише.
Хоч це не вперше.
Ходить не знаю куди. Тут і психіатрія, і анемія, а анемія - це і гастроентеролог. Без ендокринолога тут теж ніяк, зуб даю. Я сама це все не подужаю. Плюс лікарі - розумові інваліди, кожен свій кусок лікує. Я ж не можу чекати смерті лежати, мало лі, скільки..Просто жити сили нема. Не фігурально (суіцидально), а фізично просто.
Пампушечка• сегодня в 16:13
Ответ дляТихоЯ
Тут такий клубок
Я потрапила випадково резонансну діагностику
Там нашиовхнули на думку що шлунок->хеліки->погане засвоєння (всього. Не самого лише заліза); депресіі нема; і перевантажені наднирники (чують що загроза, луплять кортизол і адреналін), звідси іпохондрія, тривожність, що додатково виснажує. Тривожність - не заперечую. Мужу тромб дістали - через міс хрчуть гемороідальне щось там видалити, бо це вдруге. Я чось шифрую онко вже. Лише від слів «зробіть мрт»; дитині міряю температуру постійно. Дитині не даю солодощі нормальні, магазинні. Якось фанатично годую (можу наорать на мужа якщр дав макарони з яловичиною, бо з нею нада не макарони) тощо. Зайобую по любому поводу.
І ви таки ще не пішли до психіатра?:))

автор ТихоЯ • сегодня в 16:20
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
сходите к психиатру любому, это не сложно, проконсультируйтесь, и с каких это пор у нас терапевты назначают ад?
Ну призначають, я хз🤷‍♀️ маю рецепт
автор ТихоЯ • сегодня в 16:20
Ответ дляПампушечка
І ви таки ще не пішли до психіатра?:))
Цей стан не дає не те що до психіатра піти
Жопу підняти не дає
Пампушечка• сегодня в 17:23
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Взагалі-то призначають. Чому вас це дивує?
Пампушечка• сегодня в 17:25
Ответ дляТихоЯ
Жопу підняти не дає
Ой, не смішіть. На море ви бухати збираєтеся, можете жопу підняти а до психіатра ні?:)) У невролога були? Що каже?
Баррикадница• 3 часа назад
Ответ дляТихоЯ
Ну зараз ж всі приймають. Це факт
Правда я теж не розумію чому з нього починати слід
Вы серьезно ? Он все и оземпиком ширяются
автор ТихоЯ • 2 часа назад
Ответ дляПампушечка
Та була лише в терапевта! З бронхітом
Це якось слово за слово ми торкнулися мого занепаду цього. І вона тести мені два провела. І призначила оці два препарати: один протитривожний, один протидепресивний
автор ТихоЯ • 1 час назад
Ответ дляБаррикадница
Ну справа в тому що тривожність я не заперечую. А от депресію прям - хз. Але якщо вона є, то це ж не факт що препарат треба. Мене колбасить лише (з очевидного) те, що у мене ця слабкість, і як наслідок(!!!!) не хочу на море, не хочу в гості, не хочу шопінг, не хочу на права вчитися, не хочу вчитися взагалі, не хочу на роботу, не хочу жити (не самоубиватися , а жити типу = різноманіття активностей для задоволення). Тобто не було б слабкості - то що - то робила б все і горя не знала би.
Як же мені зрозуміти що це депресія? Я це зрозумію коли я вилікуюся фізично. І от якщо тодііііі буде така сама ця «лінь», то да, тоді психіатр з АД можна вже як фінальну терапію