Да будет так• Изменено вчера в 15:44

У Варшаві ліквідували нелегальне ескорт-агентство: серед затриманих українки

Співробітники CBŚP провели операцію з припинення діяльності організованої злочинної групи, яка діяла у Варшаві. Слідчі ліквідували нелегальне «ескорт-агентство». Операція відбулася у варшавському районі Вавер.

У ході скоординованої операції було затримано п’ятеро осіб: троє громадян України та двоє громадян Польщі. Арешти провели в Мазовецькому та Малопольському воєводствах. Під час обшуків вилучили мобільні телефони, ноутбуки, носії інформації, документи та записи, що мають доказове значення, а також близько 100 000 злотих у різній валюті. Крім того, було арештовано майно підозрюваних на суму приблизно 2,8 млн злотих.

За версією слідства, група діяла організовано, з чітким розподілом ролей. Керувала нею 65-річна Світлана П., яка відповідала за управління та координацію роботи агентства. Інші учасники займалися, зокрема, охороною жінок та їх доставкою до клієнтів.

«В агентстві працювали від двох до дев’яти жінок, які віддавали частину зароблених грошей членам злочинної групи», — повідомив речник CBŚP.

Слідство вважає, що ця діяльність приносила значний дохід. Гроші, отримані злочинним шляхом, могли зараховуватися на банківські рахунки, відкриті на імена учасників групи, а потім використовуватися в легальних операціях.

Окружний суд у Седльце взяв усіх затриманих під варту. Розслідування триває, не виключені нові арешти.
Мадам Тю-лю-лю• вчера в 15:56
И шо

автор Да будет так • вчера в 15:56
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
И шо
Ахочьбишо
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 16:31
не понятно в чем тут смысл? типа шо бабло заработали и налоги не заплатили? ну бывает, влепят штраф и делов, в Польше трахаться за деньги не запрещено, у них скреп нет, скрепы только есть у нас в Украине. у нас трахаться имеют право только депутаты и власть, типа анал-табу, а простой плебс должен царю войнов и снох рожать
автор Да будет так • вчера в 16:48
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!