сказочное_Бали• сегодня в 13:07
Електронна черга в ДМС
Хто нещодавно реєструвався через електронний сервіс для оформлення закордонного паспорту саме в ДМС, підкажіть, вам в якості підтвердження запису приходило смс або повідомлення у вайбер? У мене у вкладці Мої талони та квитанції є декілька талонів (так вийшло) і квитанція разом з одним із талонів. А підтвердження не надходило. То я не зареєструвалася, виходить?
сказочное_Бали
• сегодня в 13:09
Якщо що, то так, я телефонувала і за номером, що вказаний як для запитань щодо електронного запису, і на гарячу лінію, і в свій віддл ДМС. Неможливо дозвонитися. Або не беруть, або лінія перевантажена