Меня много• 51 минуту назад
Ужгород
Хто живе, або тільки переїхав? Який краще обрати район? Як там з роботою? Коледжі, універи?
Снегопадка• 49 минут назад
о вселенная....кто ставит ржущий смайл? что смешного в вопросе автора? нечего ответить - пройди ты мимо токсик!
Ща как дам• 44 минуты назад
З роботою не дуже, зп, якщо порівнювати з Києвом або сходом, маленька, район будь-який, залежно від розміру гаманця та розташування роботи. Коледжі хороші є, універ також ніби непоганий
Меня много
• 41 минуту назад
Ответ дляБойова
Глухомань
Ой, ви знаєте, я в Києві зі свого глухоманного району не виїзжаю нікуди. Мене це влаштовує. Я люблю таке
Рожайтретьего• 24 минуты назад
Ответ дляМеня много
Я так +- і у Харкові жила дім-робота, і так весь рік.
Автор, якщо маєте змогу краще виїжджайте.
Нормально там, ви ж не по театрах і музеях їдете туди ходити.
175см55кг19лет (она)• 2 минуты назад
Там без разницы, какой район, Ужгород меньше, чем ваш район в Киеве, можно за два часа город по периметру обойти. Мне БАМ нравится, кому то Боздош, дело вкуса, как говорится. Себе выбирайте, где больше нравится, а так там все близко по меркам мегаполиса.