Всех анонимов аноним• 1 час назад

Хто їздив на відпочинок до Бакоти?

Порадьте, будь ласка, де селилися жити. Плюси і мінуси. Дякую ❤️
На пів ставки• 1 час назад
доріг немає

Борисфенка• 1 час назад
Карпати краще і дешевше і смачніше.
Омлетик• 1 час назад
Дуже відійшла вода, багато мулу
Кум їздив минулих вихідних, плювався
автор Всех анонимов аноним • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Карпати краще і дешевше і смачніше.
Та вже 100 разів були, об´їздили більшу частину цікавих місць. Хочеться щось змінити(
Ответ дляОмлетик
Дуже відійшла вода, багато мулу
Кум їздив минулих вихідних, плювався
Шкода((
Омлетик• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Шкода((
Інфраструктура там слаба ,людей повно
( всі кудись хочуть)
Це вам не Карпати/ Закарпаття і навіть не Шацькі озера де таки більше орієнтовано на туристів
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я також так думала. Торік були на Дністрі, якесь невеличке село, дурні ціни на житло, їжу, розваги, сервіс печальний, наче в Крим минулого століття потрапила.
Моя любов Верховина.
Ответ дляБорисфенка
Моя любов Верховина.
А я Татарів люблю, та багато де класно
Омлетик• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Точно не варто Бакотою змінювати
В Дийду Їдьте біля Берегово

Ответ дляОмлетик
Інфраструктура там слаба ,людей повно
( всі кудись хочуть)
Та я думала якийсь міні тур проїхати. Кам´янець, Хотин, Бакота... Але шкода що такі відгуки
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
А я Татарів люблю, та багато де класно
В Шаян хотіли поїхати позаторік, але чоловіка у відпустку не пустили, скасовувала броню.
Поруч там Велятино, класні термальні води.
В Шешорах були, також по своєму прикольно, поруч Косівський ринок, я там була в екстазі.
Омлетик• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та в тур можна але якщо прицільно відпочивати то краще не Бакота
Ответ дляОмлетик
Точно не варто Бакотою змінювати
В Дийду Їдьте біля Берегово
Ок, в які може ще є альтернативи Шацьку, Карпатам і Закарпаттю?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВсех анонимов аноним
Там є сплави по Дністру, рафтинг одноденний чи на тиждень, цікава розвага, якщо здоров´я є. Якраз Кам´янець, Хотин і Бакота.
Коник-стрибунець• 34 минуты назад
Відкрийте гугл карту і поливіттся які там є готелі-комплекси.