Потрібно пройти кардіологічне обстеження собаці перед плановою операцією. Підкажіть, будь ласка, хто знає хорошу клініку, де в Києві можна зробити ЕхоКГ/УЗД серця? Бажано, щоб можна було пройти обстеження в самій ветеринарній клініці.
Юлія Шевчук99• сегодня в 03:04
Можу порадити HAB.VET з власного досвіду. Зверталася туди зі своїм улюбленцем і залишилася задоволена ставленням та підходом лікарів. У них можна пройти кардіологічне обстеження, зокрема ЕКГ та УЗД серця. У моєму випадку все пояснили зрозуміло й підказали, які саме обстеження потрібно пройти.
Клініка знаходиться прямо в центрі Києва, тому добиратися дуже зручно. Загалом залишилися хороші враження, тому, якщо шукаєте ветеринарного кардіолога, можу рекомендувати.
Якщо хочете детально і глянути прайс:
СКИБИДЫШь• сегодня в 07:03
Есть в Киеве отличный кардиолог, из личного опыта. К нему приезжают отовсюду - Захожий Михаил Юрьевич. . При записи обязательно говорить, что вы хотите не к кардиологу, а конкретно к Михаилу Юрьевичу. Увидела еще инфу, что он принимает в другом месте. Приложу фото с форума, там адрес и телефон. Он может все записать на носитель, если нужно.