Дивне створіння• сегодня в 10:08

От що зі мною не так?

Я ніби не страшна, навіть навпаки, не ледаща, люблю багато працювати, заробляю не погано. На мене завжди звертало увагу багато чоловіків, але постійно цей інтерес або не серйозний або об мене просто витирають ноги. Навіть мій колишній чоловік теперішній своїй дівчині квіти, відпочинок, а мені навіть каву не міг купити. Теперішній кавалер взагалі не визначений, сам не знає чого хоче. Інші хотіли лише сексу на кілька разів і все. Мене навіть батьки не люблять, я живу в іншому місті вже кілька років і мама ніразу навіть не хотіла приїхати до мене. Ну от що зі мною не так? Я вже думала зробити найгірші варіанти
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 10:11
Сходіть до психолога, він вам по поличках розкладе чому ви обираєте те, що маєте.

ГейСюда• сегодня в 10:11
Знаете, Вам пора стать сукой. Хороших девочек не ценят.
автор Дивне створіння • сегодня в 10:12
Ответ дляГейСюда
Це правда, але я не така за своєю сутністю
ГейСюда• сегодня в 10:13
Ответ дляДивне створіння
Я понимаю. Вы все равно к этому прийдете. Сколько Вам сейчас лет?
автор Дивне створіння • сегодня в 10:13
Ответ дляГейСюда
ГейСюда• сегодня в 10:14
Ответ дляДивне створіння
Ну Вы ещё очень юная. После 30 поймёте больше. По крайней мере у меня так было.
автор Дивне створіння • сегодня в 10:14
Ответ дляГейСюда
У Вас теж була схожа ситуація?
ГейСюда• сегодня в 10:15
Ответ дляДивне створіння
У Вас теж була схожа ситуація?
Ну отчасти да. Можно и так сказать, тоже была очень милая добрая и наивная. Сейчас уже нет.
автор Дивне створіння • сегодня в 10:15
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я ходила кілька разів, нічого не допомогло. Психолог сказала, те що я маю зараз - це наслідок мого дитинства

автор Дивне створіння • сегодня в 10:15
Ответ дляГейСюда
Це точно про мене
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 10:18
Ответ дляДивне створіння
І ви вже доросла , і маєте не вести себе як дитина. А в чому саме ви дитина, вам також напевно розповіли
автор Дивне створіння • сегодня в 10:21
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ми просто пропрацювали частково різні ситуації, але нічого не допомогло
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 10:22
Ответ дляДивне створіння
Що означає ’пропрацювали’?
автор Дивне створіння • сегодня в 10:28
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Що означає ’пропрацювали’?
Розбирали різні дитячі ситуації, якби тоді батьки вчинили по іншому
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 10:31
Ответ дляДивне створіння
Ви просто поговорили, а не пропрацювали. Опрацьована ситуація, це те, що вже вам не болить/ не приносить дискомфорту/ те, що більше ви не використовуєте у вашому житті і маєте від того позитивний результат
сЛАдКОежКА• сегодня в 10:47
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
К этому можно прийти только самостоятельно, психолог не поможет, ну если он не супер спец. Да и тут без усилий человека ничего не получится. Автору нужно плюнуть на все и всех, и думать о себе в первую очередь. Здоровый пофигизм, вот ключ к решению.
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 11:00
Ответ длясЛАдКОежКА
Психолог покаже що саме автор робить не так. Бо автор вважає це нормою не знає як можна інакше. І так, задача автора не просто поговорити з психологом, а поговорити із собою, прийняти рішення, проявити силу волі, змусити себе робити інакше
Чорт і Шо• сегодня в 11:33
Ответ дляДивне створіння
А почему как плюс в романтических отношениях вы пишете свою работоспособность?это ж не собеседование и резюме.По вашей логике,малозарабатывающие женщины должны иметь проблемы в личном?
Сирожено_пирожено• сегодня в 14:51
Ответ дляДивне створіння
Поспілкуватись з інтелектом, він гарно все розглядає

Сирожено_пирожено• сегодня в 14:52
Ответ дляДивне створіння
Подивіться ютуб Євгенія стрілецька