З царем в голові• сегодня в 16:01
Феритин колоноскопия
Кто-то делал в обязательном порядке колоноскопию, когда причина низкого феритина и гемоглобина не найдена, или отказались и просто пили таблетки или капельницы железа?? Сдала уже все анализы и обследования что можно, кроме нее, очень тяжёлая подготовка для меня.
Новорічна пальма• сегодня в 16:04
Треба робити колоноскопію. Я більше боялася підготовки, ніж вийшло насправді, все буде ок. Треба ж причину знайти, а не прости пити таблетки. Чи ви вже колись робили колоно, що впевнені про важкість підготовки?
З царем в голові
• сегодня в 16:04
Ответ дляНе будь КакСвета
Кал на кров сдавали?
Да, все ок
З царем в голові
• сегодня в 16:05
Ответ дляНоворічна пальма
Ви робили? Щось знайшли? Я не робила, їсти по графіку, я голодна не засну...
Новорічна пальма• сегодня в 16:05
Ответ дляЗ царем в голові
Я робила з інших причин, феритин навіть не здавала ніколи. Але якщо вам лікарі пропонують зробити, мені здається краще зробити. Або проконсультуватися ще в когось
З царем в голові
• сегодня в 16:06
Ответ дляНоворічна пальма
Це каже сімейний, а от лікуючий гастроентеролог не назначає колоно
Новорічна пальма• сегодня в 16:09
Хоча ви пишете, що тест на приховану кров в нормі, то навіть не знаю. Лікарям видніше. Сімейний, до речі, може виписати направлення на колоно. Я за направленням сімейного ходила, хоча гастро теж така - ’нуу, можна зробити, можна ні’. То я зробила, бо мені 49, вже навіть скрінігове потрібно робити.
Не будь КакСвета• сегодня в 16:10
Ответ дляЗ царем в голові
Да, все ок
А скільки вам років, чи рясні місячні, вагітність, годування груддю?
З царем в голові
• сегодня в 16:11
Ответ дляНоворічна пальма
Я не відчуваю проблем з кишківником, в от шлунок так, є проблеми, але там нічого такого страшного, рефлюкс, недостатність кардії, гастропатія.
З царем в голові
• сегодня в 16:11
Ответ дляНе будь КакСвета
40, не рясні, УЗД, гормони в нормі, дітей не має.
Да будет так• сегодня в 16:11
У мене дуже низький феритин, близько 3. Хронічна кропив´янка неалергійного характеру. Періодично Квінке. Пройшла і гастроскопію, і колоноскопію. Все не так критично. Найскладнішим випробуванням була діарея. Пити ту гідоту з підготовки можна. В результаті я здорова, але від цього кропив´янка не зникає, феритин не росте. Шукаю далі
Новорічна пальма• сегодня в 16:13
Ответ дляЗ царем в голові
В сенсі - по графіку? Я не їла по графіку. Тобто я взагалі намагаюся їсти три рази без перекусів, але буває по-різному)) Я не особливо заморочувалася з дієтою, все, що я їла дві доби і на сніданок третьої - це відварений білий рис, куряча грудинка відварна, чай, сік яблучний, в перші два дні трохи кави, іноді бульон. Щоб не бути голодною , цього досить. А коли начинаєш ввечері пити Ізіклін, то вже і їсти не хотілося)) В мене так було.
З царем в голові
• сегодня в 16:15
Ответ дляДа будет так
Як я вас розумію, хай все буде добре. В мене був 9 я ледь ноги волокла, апатія, сил не було, їсти не могла, робила ферінжект крапельницю 500мл 1 раз, стало краще, але сдала аналізи через півтора місяці і все впало до мінімальної норми.
Не будь КакСвета• сегодня в 16:15
Ответ дляЗ царем в голові
зрозуміло. А з якої причини ви робили аналіз на феритин, що вас непокоїло? Іякі цифри самого феритину і вага? (бо вони залежні)
Новорічна пальма• сегодня в 16:18
Ответ дляЗ царем в голові
Перепрошую, а у вас гемоглобін в нормі? Бо я до феритину не дійшла через гемоглобін нормальний, навіть трохи підвищений. Читала, що при низькому феритині буває нормальний гемоглобін, а як саме у вас? Бо я теж трохи млява. або не трохи. але не здавала
Не будь КакСвета• сегодня в 16:17
Ответ дляЗ царем в голові
Дієти? Чим харчуєтесь?
З царем в голові
• сегодня в 16:19
Ответ дляНе будь КакСвета
Феритин був низький ще років 5 тому, показник 9-16, гемоглобін в нормі, зараз і гемоглобін почав падати 117, феритин 11, я ледь ноги волокла, апатія, сил не було, їсти не могла. Вага зараз 50-51, бо їла погано місяці 2, зимою була 54-56.
Не будь КакСвета• сегодня в 16:20
Ответ дляЗ царем в голові
Не могла їсти... а коли це почалось? після стресу? Що з підшлунковой, креон, панкреатин приймали?
З царем в голові
• сегодня в 16:20
Ответ дляНоворічна пальма
Да, раніше, десь півроку тому було гемоглобін в нормі, феритин низький.
З царем в голові
• 2 часа назад
Ответ дляФайна_зупка
Підготовка хіба складна? Їсти не все три дні ..
Останній прийом їжі має бути в певний час, а потім весь день тільки вода
Файна_зупка• 2 часа назад
Ответ дляЗ царем в голові
І обід здається а зранку колоно....
Не будь КакСвета• 2 часа назад
Ответ дляЗ царем в голові
Якщо не їсти, то феритин і буде низький. Це причина низького феритину.
А от чому на вашу думку у вас пропав апетит? На дієту сідали щоб зберегти вагу, чи стрес?Чи щось почало боліти після прийому їжі?
З царем в голові
• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
По УЗД і аналізам в нормі, просто в якийсь момент почало тошніти від їжі, особливо мяса, гастро каже що це від прийому заліза в таблетках, ну не знаю, можливо, але лікую шлунок вже 3 міс після них.
З царем в голові
• 2 часа назад
Ответ дляФайна_зупка
І обід здається а зранку колоно....
Ось це і важко, не їсти з обіду
Файна_зупка• 2 часа назад
Ответ дляЗ царем в голові
Ось це і важко, не їсти з обіду
Та ну. Не важко. Мені без наркозу робили. Нормально все.
З царем в голові
• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну з феритином проблема 5 ти річної давності, тоді то я їла нормально, це зараз появилася проблема з жкт, болів шлунок, зараз на таблетках, їм все. Ні не дієта, можливо стрес легкий.
Не будь КакСвета• 2 часа назад
Ответ дляЗ царем в голові
А що було до таблеток заліза?
ПС. лікар прав, після таблеток із залізом може нудити, від присмаку метала в роті.
Вам дійсно потрібна колоноскопія, а ще більше гастроскопія.
З царем в голові
• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
А що було до таблеток заліза?
Я робила гастро, там нічого страшенного
З царем в голові
• 2 часа назад
Ответ дляНе будь КакСвета
А що було до таблеток заліза?
До таблеток заліза була звичайна здорова тяга до любої їжі.