Я_и_моя_собака• вчера в 17:17

Експертна оцінка майна

Підкажіть, можливо хтось нещодавно робив експертну оцінку квартири з внесенням до бази оцінок. Мені назвали суму 3000 грн. Це нормальна ціна за таку послугу? Як це відбувається? Є якість важелі зробити її мінімальною?
Піу!Піу!• вчера в 18:05
Це ще нормальна ціна за послугу. Для продажу ціна завищується, але не критично бо ринок мінливий. Для суду мінімальна ринкова. Робиться швидко

автор Я_и_моя_собака • вчера в 18:07
Ответ дляПіу!Піу!
Мені для вступу в спадщину потрібно мінімально оцінити, бо 10% потрібно платити від вартості
Замороженная селедка• вчера в 18:16
Зробіть оцінку самостійно на сайті держмайна. Там нескладно, недовго і безкоштовно. Нотаріуси її приймають без проблем. Можливо, вас влаштує сума оцінки.
автор Я_и_моя_собака • вчера в 18:41
Ответ дляЗамороженная селедка
Не можна самому,уточнила у нотаріуса. Треба внести в базу оцінок
Замороженная селедка• вчера в 18:45
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так не самому робити оцінку, а зробити її самостійно через сайт ФДМ, вона вноситься в базу оцінок. Там є номер, дата, QR код. То нотаріус вимахується. Але справа ваша
автор Я_и_моя_собака • вчера в 18:51
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую. Не знала. Подивлюся, але знаю що потрібні дані коли побудований будинок а я не знаю такої інформації
Замороженная селедка• вчера в 19:25
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я не нав´язую) Просто для інформації)) Коли сама робила, тут шукала. Хоча, можливо ваша нерухомість в іншому місці, тоді вибачте.

https://lun.ua/misto/age-about

Бажаю удачі!
Чумачечая_• вчера в 20:06
Ответ дляЗамороженная селедка
Не пишите глупость
Оценку делает оценщик с сертификатами и со всеми разрешительными документами. Это я пишу ,как оценщик
Замороженная селедка• вчера в 20:10
Ответ дляЧумачечая_
Не пишите глупость
Ну, звичайно, а що ще оцінщик тут може написати))))
Це ваш хліб, авжеж.

https://www.spfu.gov.ua/ua/news/10853.html

пані Солоха• вчера в 20:14
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я теж самостійно робила оцінку на сайті держмайна. Один раз для продажу квартири, інший раз для вступу в спадщину. І от другого разу мені оцінка не сподобалась. Тому я звернулася до оцінщика і мені зробили оцінку набагато меншою. Це було в 2022році і я заплатила за послугу 1200грн. Суттєво зекономила на податках. Данні для оцінки вносила з техпаспорту.
пані Солоха• вчера в 20:17
Ответ дляЧумачечая_
Не пишите глупость
І в чому глупость? Що людина самостійно може це зробити? Так це факт. Різниця тільки в терміні дії довідки і в тому що сертифікований оцінщик має важілі змінити сумму оцінки.
автор Я_и_моя_собака • вчера в 21:49
Ответ дляпані Солоха
Яким чином він може змінити суму оцінки? Якщо наприклад, я через сайт оцінюю сама її на 3млн. Він же вносить теж ці дані. Що може бути важелем?
Піу!Піу!• вчера в 21:50
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Від чужої людини спадщина? На основі чого? Дарування?
автор Я_и_моя_собака • вчера в 21:52
Ответ дляПіу!Піу!
Заповіт від чужої людини
Піу!Піу!• вчера в 21:58
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Заповіт від чужої людини
Тоді так і є. Ринкова ціна по місту, оцінка враховує район. Є техпаспорт? Наприклад мінімальна 450 доларів за кв.м помножується на квадратуру дому чи квартири. Ось вам і сума майна. Від неї ви платите податковий збір 10% як від чужої людини та воєнний збір ще. Тому вам просити треба мінімальну оцінку майна. Послуги оцінки у вас не завищені. Місто яке?
автор Я_и_моя_собака • вчера в 22:00
Ответ дляПіу!Піу!
Техпаспорт є. Місто Бровари. Але квартира в страшному стані непридатна для життя
Піу!Піу!• вчера в 22:00
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Стан не важливий. Київська область?! Оцінка як для цієї області смішна.
Піу!Піу!• вчера в 22:02
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Техпаспорт якого року у вас на руках?
Піу!Піу!• вчера в 22:06
Одразу кажу вам, вступити в спадщину в 40 тисяч мінімально вам стане. Плюс якщо є борги чи інші проблеми, заміна рахункових пристроїв комунальних.

автор Я_и_моя_собака • вчера в 22:11
Ответ дляПіу!Піу!
Так, мені навпаки це дуже багато. Грошей лишніх немає, тому бажано хоч десь зекономити
Піу!Піу!• вчера в 22:12
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Оціните нижче ринкової не зможе, ну не буде 100 доларів, ніяк
Піу!Піу!• вчера в 22:13
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Справу вступу відкрили яка сума більше 6?
автор Я_и_моя_собака • вчера в 22:17
Ответ дляПіу!Піу!
Справу відкрили. Про суму не зрозуміла питання
Піу!Піу!• вчера в 22:20
Ответ дляЯ_и_моя_собака
За відкриття справи скільки заплатили? Перший візит Подивилася Бровари 950-1050 за квадрат вторинний ринок
автор Я_и_моя_собака • вчера в 22:23
Ответ дляПіу!Піу!
Нотаріус взяла за відкриття 5000 грн , це державний.
Квартира 46 квадратів
Піу!Піу!• вчера в 22:26
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Квартира 46 квадратів
Це нормальна ціна, приватний плюс мінус. Державний ганяти вас буде довше просто. Головне відкрили в строк, по тихеньку зробите. Це доглядали людину за квартиру я так розумію. Трохи дорожче вам стане, ніж від родичів. Якщо до кінця року не оформите, трохи дорожчі майнові права будуть в новому році.
автор Я_и_моя_собака • вчера в 22:29
Ответ дляПіу!Піу!
Ні, це родичка, ну як родичка-вітчима тітка. Пів життя прожили майже разом, прийшлося доглядати. Але всеодно боюся почути суму оцінки від експерта.
Піу!Піу!• вчера в 22:31
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вітчим не записував вас на себе як дочку?
автор Я_и_моя_собака • вчера в 22:32
Ответ дляПіу!Піу!
Ні, по документах я ніхто
Піу!Піу!• вчера в 22:39
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ні, по документах я ніхто
Нажаль! Наберіться терпіння і все зробите. Ви хочете її потім після вступу жити там/ здати/продати? Якщо продати, то не спішіть поки що.