Нехай щастить• вчера в 19:08
зарплата 40 тис на людину без оренди - це нижня межа бідності
Зазначаю - без оренди. На одну людину.
Сама живу на таку суму в Києві і частенько плачу від того, що нічого не можу собі дозволити: ні хорошого одягу (поставила собі межу - не дорожче 2х тисяч за одиницю одягу), ні хорошої їжі (купую в сільпо відходи червоної риби для супу за 240 грн, засолюю або запікаю; дозволяю раз на місяць, решту часу - скромні супчики без м’яса, ковбаска дешевенька), ні подорожей (тільки поїхати до мами в село виходить на дві тисячі), загалом - нічого.
Багато хто тут пише, що живуть з дитиною на цю суму - як? Або ще гірше - сімʼєю. Як?
Ms. Похвала• вчера в 19:09
И куда ж Вы деваете деньги?)))
2тыщи за носки - офигенно экономно
Аноним Советчик• вчера в 19:11
Ответ дляSvitlo_
Якісь подвійні стандарти. Вчора в темі жінці з зарплатою 60 тисяч половина форума твердили що вона без проблем може віддавти дитину в приватну школу за 30 тисяч в місяць, а на інші 30 прекрасно жити з дитиною.
Тут так завжди
То у всіх мільйон за годину легко то чері їдять взимку тільки олігархи
Нехай щастить
• вчера в 19:12
Ответ дляАноним Советчик
Тут так завжди
А хто? Ви можете собі дозволити за 250 грам помідорів віддати 200 грн? Я - ні
Вчителька з мікрорайону• вчера в 19:12
ага, верим, 1200 грн на день и рыбу с мясом и колбасу не может купить, сочинительница, блин))
ТихоЯ• вчера в 19:12
Интересно, почему не можете себе позволить нормальную еду? На что тогда тратите? Я могу купить и сардельки по 500 грн / кг и колбасу по 700 / кг. Не часто, но могу. Как правило раз в неделю. Сейчас живу на 30 тыс.
Можу брикнути• вчера в 19:13
Ответ дляТихоЯ
вам верю
Нехай щастить
• вчера в 19:13
Ответ дляТихоЯ
Я на дорогу знаєте скільки витрачаю? 1200 грн на місяць.
Файна_зупка• вчера в 19:13
Ответ дляНехай щастить
Вчера купила сорт Чумак по 40 грн/кг на ринку
Нехай щастить
• вчера в 19:13
Ответ дляФайна_зупка
Тут за черрі кажуть
Аноним Советчик• вчера в 19:13
Ответ дляВчителька з мікрорайону
О , шлунок на ніжках
Хобі , відпочинок і тд не потрібен
ТихоЯ• вчера в 19:14
Ответ дляНехай щастить
В месяц. А остальное? Вы же не покупаете каждый день одежду, косметику и все остальное.
Ms. Похвала• вчера в 19:14
Ответ дляНехай щастить
А есть такая необходимость? Сейчас такие еще найти нужно)))
Можу брикнути• вчера в 19:14
Ответ дляНехай щастить
от брехло
до мами тільки 2 тис виходить
ти вже забула?
до мами тільки 2 тис виходить
ти вже забула?
Пасхальний тролік• вчера в 19:14
Ответ дляНехай щастить
Для чого? Немає помідорів дешевих? Є, я була в Києві на днях, дорожчі 120 грн/кг, волове серце, жовті, ківі
ТихоЯ• вчера в 19:15
Ответ дляНехай щастить
Тут за черрі кажуть
В Сильпо по 79 грн вчера брала. У меня малой обожает черри. А обычные помидоры дешевле сейчас. Особенно на рынках
Аноним Советчик• вчера в 19:15
Ответ дляТихоЯ
А окрім їжі що ще дозволяєте собі ?
Хобі , відпочинок , концерти ?
Протру пилюку• вчера в 19:15
Ответ дляНехай щастить
Помідори по 800??
Шо ви мелете тут нам?)))
Можу брикнути• вчера в 19:16
Ответ дляДомашня Зюзя
Вообще непонятно, куда вы тратите все эти деньги.
п’є багато
Пасхальний тролік• вчера в 19:16
Ответ дляНехай щастить
І це хіба багато? З передмістя на роботу в КивІв люди Їздять лиш до найближчого метро 100 грн... 20 робочих днів=4 тис лиш до Києва
Вчителька з мікрорайону• вчера в 19:16
Ответ дляАноним Советчик
О , шлунок на ніжках
Хобі , відпочинок і тд не потрібен
а автор 1200 грн прожирает в день, при чем ест обьедки рыбы и больше ни на что не хватает по ее словам? за эти деньги и на еду нормальную хватит и на хобби. вы релаьно не видите, что она брехуха? какие такие помидоры по 200 грн за 250 г, она покупает?
Нехай щастить
• вчера в 19:16
Ответ дляМожу брикнути
от брехло
до мами тільки 2 тис виходить
ти вже забула?
до мами тільки 2 тис виходить
ти вже забула?
2 тис до мами кожні два тижні
1200 сума за місяць щоб доїхати на роботу (проїзд по 30, забула?)
Можу брикнути• вчера в 19:16
Ответ дляMs. Похвала
Бухает?)
вона це називає - ну так, трохи випиваю інколи, бо скучно
Пасхальний тролік• вчера в 19:17
Ответ дляМожу брикнути
от брехло
до мами тільки 2 тис виходить
ти вже забула?
до мами тільки 2 тис виходить
ти вже забула?
Аааа, це стара тема якась?