Не за Будка• вчера в 20:07

Море засмага

А як можна на морі швидко загоріти, щоб була гарна засмага і без опіків? В який час саме краще загоряти?
Вапщета• вчера в 20:08
Это знают даже дети

БЦАшка• вчера в 20:14
Багато залежить від типу шкіри
Я швидко засмагаю, ніколи не згораю, шкіра має темний відтінок весь рік
А є такі рожеві ,як поросята, що тільки піхурями покриваються
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 20:11
Я засмагаю з 9 до 11:30. Далі після 16:30. Мазюкаюсь кремом 50спф.
Квітнева Іванівна• вчера в 20:11
Что за слово загорЯю 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Марічка• вчера в 20:13
Мазаться все время спф50 и сидеть в тени. И я все равно становлюсь бронзовой. Мне уже тональные 2 капец какие светлые стали. Зимой мой тон 1😄
Копирайторша• вчера в 20:18
Целый день на пляже, но под навесом.
Пирожкиня• вчера в 20:20
Весь час користуватися крем з захистом 50.Сидіти під парасолькою, засмага гарантовага, ніжна, бронзова без почервоніння та опіків.
Замріяна• вчера в 20:30
Ответ дляКвітнева Іванівна
Что за слово загорЯю 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Они типа перешли на мову. Вы еще не привыкли к этому убожеству?
Вишнёвая Леди• вчера в 20:35
Ответ дляМарічка
Аналогично, 3 дня спф, 2 дня масло для загара, все в тени