Помаранчова душа• вчера в 21:58
Тестувальник сайтів - чи можете порадити таку роботу як додатковий підробіток
жінці 45+
Свій варік• вчера в 22:01
Нет. Если это типа test birds, то там копейки и не факт. А если как полноценная работа парттайм, то кто возьмет тетеньку без опыта?
Виниловая пластинка• вчера в 22:07
Рекламные сказки. Никто на работу не возьмет, курсистки 40+ никому не интересны. Но вы купите курс 🙏 , нам тоже надо заработать
Помаранчова душа
• вчера в 22:10
я зрозуміла... Буду вдячна якщо порадите дійсно якийсь реальний підробіток в інтернеті(хоча б за невеликі кошти) - дуже зараз потрібно
Эскиз бесконечности• вчера в 22:11
Ответ дляПомаранчова душа
Якщо Ви добре вчилися, спробуйте репетиторство
Агент Пинкертона• вчера в 22:19
автор, що робить тестувальник сайту?
чи можете ви перевіряти, що на сайті працюють всі функції. кожного дня. і скільки ви за це хочете? за такий звіт. що от, товар створився, помінявся, видалився. а тут щось пішло не так
всегдаДаДа• вчера в 22:29
Ответ дляПомаранчова душа
залежить від ваших навичок
Отжигающая• вчера в 23:28
Ответ дляПомаранчова душа
А что вы умеете?