Уравнобешенная• сегодня в 09:41
КМДА розгортає 2500 ліжко-місць у 10 закладах
У Києві готуються до можливих тривалих блекаутів узимку. Для найуразливіших категорій населення — самотніх пенсіонерів, людей та дітей з інвалідністю — КМДА вже розгортає мережу з 10 стаціонарних закладів на 2500 осіб із генераторами й автономним опаленням.
Уравнобешенная
• сегодня в 09:42
Минула зима 2025–2026 років стала справжнім випробуванням для Києва. Через масовані атаки на столичні ТЕЦ мешканці одразу кількох районів залишалися без тепла у власних квартирах. Цього сезону міська влада вирішила діяти на випередження — у Київській міській державній адміністрації розповіли, як відбуватиметься евакуація найуразливіших киян у разі тривалих блекаутів.
Уравнобешенная
• сегодня в 09:42
Про це повідомляє ZN.UA із посиланням на заступницю голови КМДА Марину Хонду.
За її словами, у разі блекаутів незахищеним верствам населення та самотнім пенсіонерам запропонують переміщення до лікарень, соціальних центрів і пансіонатів. Інформаційна робота з людьми вже триває — влада хоче заздалегідь знати, скільком киянам потрібне буде місце.
Досвід минулої зими показав: понад 3000 людей відмовилися від переїзду навіть тоді, коли для них уже знайшли транспорт і підготували ліжко-місця. Тепер у КМДА намагаються переконати киян не ризикувати й погоджуватися на тимчасове переміщення заздалегідь.
соціальний патруль безхатченки гарячі обіди Київ зима
Де розмістять людей
Наразі у столиці вже підготовлені місця для дітей з інвалідністю та самотніх пенсіонерів у Міському центрі надання соціальних послуг, двох реабілітаційних центрах і комунальних пансіонатах. Загалом у Києві працюють 10 стаціонарних закладів, у яких постійно проживають близько 2500 людей.
Усі ці заклади забезпечені генераторами, автономними котельнями та резервуарами з водою. На базі двох реабілітаційних центрів функціонують пункти незламності, які здатні одночасно прийняти до 200 осіб.
Ми не можемо передбачити, якою буде зима і які саме наслідки матимуть можливі атаки. Але ми можемо підготувати систему так, щоб у момент кризи не починати роботу з нуля.
Марина Хонда
Що робити киянам, якщо оголосять евакуацію
У КМДА радять не чекати критичної ситуації. Якщо ви належите до вразливих категорій — самотній пенсіонер, людина з інвалідністю чи родина з дитиною з інвалідністю — варто заздалегідь повідомити про себе через районні управління соціального захисту. Це дозволить місту вчасно закласти для вас місце, транспорт, воду та харчування.
Тим, хто планує залишатися вдома, у КМДА нагадують: пункти незламності працюватимуть цілодобово, а стаціонарні заклади соцзахисту готові приймати людей навіть уночі. Ключове — не відмовлятися від допомоги, як це зробили понад 3000 киян минулої зими.
Де розмістять людей
Марина Хонда
Уравнобешенная
• сегодня в 09:44
Ответ дляВаша прЭлесть
Мы читаем новости.
Вы на работу вышли?
Хочу конечно ошибаться, но Киев будет худшим городом для жизни зимой
Замурмишка• сегодня в 09:45
Ответ дляВаша прЭлесть
Мы читаем новости.
Вы на работу вышли?
Многие кроме советчицы ничего не читают, судя по комментариям. Такое ощущение что не все знают что война у нас... Они не понимают куда делись продукты из полок, почему нет света итд. Они ’вне политики’. Таких много. Потом орут громче всех, что их никто ни о чем, не предупреждал. Тех, кто читает новости называют паникерами и банят.
БершкомангоЗар• сегодня в 09:45
Усе що вони можуть запропонувати людям це жити в бараку з генератором? Пиз..ець який план...
Голубая фишка• сегодня в 09:45
Ответ дляУравнобешенная
Може до Херсону тоді евакуватись?
Уравнобешенная
• сегодня в 09:46
Ответ дляБершкомангоЗар
Давайте ПВО и все будет вам
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:46
Ответ дляЗамурмишка
Так они и здесь это читать не будут. Это выбор.
Замурмишка• сегодня в 09:46
Ответ дляБершкомангоЗар
И запретить мультик ’Маша и медведь’
Уравнобешенная
• сегодня в 09:46
Ответ дляГолубая фишка
Може до Херсону тоді евакуватись?
Може
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:46
Ответ дляУравнобешенная
Давайте ПВО и все будет вам
Столько ракет для ПВО нет, просто не существует.
Уравнобешенная
• сегодня в 09:46
Ответ дляЗамурмишка
И запретить мультик ’Маша и медведь’
Ну погунди
Экспертиза• сегодня в 09:47
Ответ дляУравнобешенная
В Херсон переедьте. Или всё, ’звільнили’ Херсон и забыли?
Уравнобешенная
• сегодня в 09:47
Ответ дляВаша прЭлесть
У других существует?
Экспертиза• сегодня в 09:49
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну, 90 млрд долларов хватило только на бараки с койками.
БершкомангоЗар• сегодня в 09:49
Ответ дляЗамурмишка
До сраки такі попередження. Це взагалі не вихід з ситуації. Що звичайна людина має зробити виходячи з цього дебільного ’попередження’?
’Ви будете зимою страждати і вмирати. Бо ми нічого не зробили за все літо, тільки поклали собі в кишеню велику зарплатню і в черговий раз обговорили хто і як піде на вибори та з´їздили за кордон на відпочинок’. Пі..араси.
Уравнобешенная
• сегодня в 09:50
Ответ дляБершкомангоЗар
Прям зеркальное отражение нашего народа
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:50
Ответ дляУравнобешенная
У других существует?
Их физически не существует и производится меньше, чем русня и сев.корейцы баллистики клепают.
БершкомангоЗар• сегодня в 09:50
Ответ дляУравнобешенная
Давайте ПВО и все будет вам
Звідки в мене може взятись ПВО? Що за маячня?
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:51
Ответ дляЗахекалася читать
И как помогут 2500 коек?
Это для одиноких инвалидов, пенсионеров и т.д.
Уравнобешенная
• сегодня в 09:51
Ответ дляВаша прЭлесть
Запасы ПВО всегда превосходят в 2-3 раза запасы ракет противника
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:51
Ответ дляУравнобешенная
В вашей фантазии?
Захекалася читать• сегодня в 09:51
Ответ дляВаша прЭлесть
А их в Киеве всего 2500? Или как будет проходить отбор.
Уравнобешенная
• сегодня в 09:51
Ответ дляВаша прЭлесть
Их на весь Киев 2500?
Уравнобешенная
• сегодня в 09:51
Ответ дляВаша прЭлесть
В вашей фантазии?
В военной науке, которую тут никто не знает.
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:52
Ответ дляЗахекалася читать
Соц.службы списки составляют. Никто же не говорит, что их будет всего 2500
Уравнобешенная
• сегодня в 09:53
Ответ дляВаша прЭлесть
А если их будет 250 000?