Не заздріть тьоті• Изменено сегодня в 17:10

Якщо у вас робота в пішій доступності, то ви б за можливості обрали дистанційку?

Або офіс?
Звісно, для тих варіантів, де віддалена робота можлива
Зверніть увагу, що саме за умови, що на роботу не потрібно їздити
Зробіть вибір:
вже голосів: 35
Офіс
Дистанційно
Змішаний формат
Не має значення
Результат
МеняАЖтрусит• сегодня в 17:11
У мене офіс в 15 хвилинах пішки. Працюю дома.

ДА да да• сегодня в 17:11
Не можу працювати вдома. Диван заманює в свої тенета🤣
Дело было давно• сегодня в 17:13
Вдома не робота. Керівництво вже давно всіх перевело на офіс. Хто не згоден-арівідерчі.
Ms. Доброта• сегодня в 17:17
Працюю дома більше 4х років.
Мені чудово.
Встаю рівно о 9 ранку.
В обід можу поприбирати і щось приготувати.
А о 5 вечора у мене взагалі репетитор по іноземній.
Але коли треба я і до 12 ночі сижу.
Для мене дистанційка - ідеально
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 17:17
В мене офіс – 20 хвилин пішки. Працюю в офісі, до того 5 років працювала віддаленно. Зараз мені комфортно в офісі.
автор Не заздріть тьоті • сегодня в 17:19
Ответ дляДело было давно
а керівництво порівнювало ефективність, або просто тому що так вважає?
Ніколи не збрешу• сегодня в 17:22
Дистанционно однозначно.
Заместитель Анонима• сегодня в 17:29
Работа в 10 минутах ходьбы от дома. Предпочитаю офис. Отчасти из-за архивных документов, которые в доступе только с работы, отчасти, чтобы дом не ассоциировался с работой
Щепотка_совести• сегодня в 17:33
Дистанционно. Чисто из-за гигиенических привычек. Не люблю пользоваться общественными туалетами и вообще.
Все доки и архивы в облаке с совместным доступом, общаемся в тимс, пользуемся электронными подписями. Офис в 20 минутах ходьбы от дома, в очень красивом историческом центре, но как говорится не место красит человека

Оченьценная• сегодня в 17:38
Для меня только офис , я отработала и ушла жить свою прекрасную жизнь у меня вечером спортзал, общение с детьми и мужем . А когда была удалена вечно что-то делаю занимаюсь не пойми чем .
Дело было давно• сегодня в 17:39
Ответ дляНе заздріть тьоті
Порівнювали ті хто працює в офісі.Якщо якийсь форм мажор чи терміново, то смикають тих хто на місці. Бо ’удалёнщиков’ потрібно дочекатись, пояснити, а вони десь не пойми де в цей час. Зарплата однакова була. Потім офісникам почали додавати зарплату, а ’удаленщиам ’ ні. Різниця досягла 30%,, почалися невдоволення. Ну й прийнято було рішення або/або.
Щепотка_совести• сегодня в 17:41
Ответ дляДело было давно
У вас есть брони на предприятии?
КарамбОлька• сегодня в 17:41
Найкращий варіант - гібридний, декілька днів в офісі, декілька вдома
Дело было давно• сегодня в 17:43
Ответ дляЩепотка_совести
У вас есть брони на предприятии?
Є, але точного відсотка не знаю.
Сижуревувшоке• 2 часа назад
Обрала дистанційку.виїхала з Києва і прекрасно себе почуваю . Не чую тривог. Сплю вночі і живу своє життя без обстрілів.навіщо в той офіс їздити? Що я там не бачила? пилючний вонючий загазований київ. А я живу в спокої, в містечку з гарною природою.повітря класне.