Засомневаю• сегодня в 18:56
Чому деяким людям недостатньо радіти успіхам своїх дітей?
Чому деяким людям недостатньо радіти успіхам своїх дітей, не обісравши при цьому чужих дітей? Їх радість при цьому наче неповна.От коли на противагу своєму " генію" обісрати чужих дітей,от тоді вони цілком щасливі і задоволені.
Бойова• сегодня в 19:29
Ответ дляЗасомневаю
Читаю дописи мам випускників і вступників,в радісно і сумно водночас.
А що там?
Бойова• сегодня в 19:32
Ответ дляЗасомневаю
Питання навіть не про вуз,дитина просто гарно здала випускний іспит.
Я зустрічала навпаки коли обезцінюють досягнення своїх дітей
Бойова• сегодня в 19:32
Ответ дляЗасомневаю
То саме в цьому логіка цих дивних дописів? Ви теж так робите?
Про які ви дописи наприклад?
Бойова• сегодня в 19:35
Ответ дляЗасомневаю
фото
А что вы ожидали от человека из Донецка? Они еще считают, что всю Украину кормили и только они работали
Проня_Прокоповна• сегодня в 19:40
Ответ дляЗасомневаю
Ну можливо...Я не з Тернополя,я з Черкас
Школа,в якій навчався старший син, вже стабільно 15+ років в топ 10 найкращих шкіл України. Донецьких шкіл серед найкращих вже давно немає, взагалі.
Але виригнути такий коментар щодо донецьких дітей,мені б і в голову не прийшло.
Бойова• сегодня в 19:47
Ответ дляЦвіпканя
Ля.... Ви може не знали, Донецьк 12 років в окупації, як донецькі школи можуть бути серед найкращих?
А раніше були?
Цвіпканя• сегодня в 19:48
Ответ дляБойова
А раніше були?
Я статистичний відділ? Чого Ви у мене питаєте? Погугліть.
Патріотка з дивану• 2 часа назад
Ответ дляЗасомневаю
Меньше хрень в соц сетях читайте
Нічого вдягти• 2 часа назад
Ответ дляЗасомневаю
А я ні.Мій третій син вчора отримав офер в університет в Кембріджі,але написати,чи навіть подумати,що ’всі інші дебіли,а мій сонечко’ для мене неприйнятно.
Що, зовсім нема кому похвалитися?