Как не печально, все растет, и доставка ТК Новая Почта, станет теперь еще дороже.
Интересно другие Тк и Укрпочта тоже поднимет тарифы?
Мне вот интересно этих 2 пункта:
1. Зміни відбудуться у таких складових ціни: вартість оформлення становитиме 17 грн, тариф за доставку 1 кг ваги відправлення підвищується в середньому на 10 % в залежності від тарифної зони.
2. Ми представляємо нові тарифи, продовжуючи орієнтуватися на пропоновані переваги для наших постійних Клієнтів: відтепер вартість самостійно оформлених товаро-транспортних накладних на сайті в особистому кабінеті або за допомогою API становитиме 15 грн.
Т.е. если оформляешь сама декларацию, то будет 15+2=17грн, а если у них то 17+2=19грн???? или я что-то не поняла.