putrec• 15 апреля 2014

Как добраться из Борисполя до Центрального автовокзала ?

На чем можно добраться от аэропорта Борисполь до Центрального автовокзала Киев-1 ? Кроме такси конечно :) с пересадками ? Можно номера маршруток и троллейбусов или на метро где пересесть? Заранее спасибо всем откликнувшимся :)
melani_mum• 15 апреля 2014
Так автбуси Скайбас їдуть біля Автовокзалу з аеропорту
melya• 15 апреля 2014
регулярно ходят маршрутки-автобусы
Zaytar• 15 апреля 2014
Или до м. Харьковское - тут куча маршруток до Борисполя ездит
автор putrec • 15 апреля 2014
Ответ дляmelani_mum
А что такое автобусы Скайбас ?
melani_mum• 15 апреля 2014
Ответ дляputrec
А что такое автобусы Скайбас ?
Skybus (небесний автобус) - автобус, що ходить із залізодорожного вокзалу (Південний вихід) до аеропотру Бориспіль, спеціальний такий автобус. Не скажу як зараз, але роки 2 тому вони їхали через автовокзал, думаю, що зараз також
melani_mum• 15 апреля 2014
http://skybus.kiev.ua/ua/index.html
автор putrec • 15 апреля 2014
Ответ дляmelani_mum
спасибо !
melani_mum• 15 апреля 2014
Ответ дляputrec
спасибо !
нема за що)))