Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
Ссылка на старую тему: Давайте дарить подарки
Важно!
3. Комментарии только по теме.
Natalia 25• 01 июля 2014
Ответ дляЯсина мама
на рочок-півтора,плотний вельвет
купальник С-ка
довге плаття на 5-6років
купальник С-ка
довге плаття на 5-6років
Доброго дня! Фото 1 є ще?
Natalia 25• 01 июля 2014
Дівчата, на Сландо велосипед пропонують, дуже хочу, але думаю, що це обман, бо навіть номера тел. немає, і зареєстровані тільки сьогодні)). Що скажете?
ЕвгенияПавлюк• 01 июля 2014
Ответ дляNatalia 25
ну, спрос не бьёт в нос
Natalia 25• 01 июля 2014
Ответ дляGelena33
А попроси Ленусю Барамбулечку поглядеть, как раз с одного города - там и обнаружится)
Так навіть номера тел. немає, зараз попробую їм написати)))
Natalia 25• 01 июля 2014
Ответ дляСтойкая
Головне, щоб тобі його розібраного відправили - мені такий самий не розкладений по доставці Делівері 150 грн. вийшов
Мені так недавно ходунки НП передали, оббили в деревяну упавку, навіть плівкою не обмотали, насипалось купа тирси...я в шоці була, коли побачила, а ще як сказали 160 грн за доставку, взагалі чуть не упала
Natalia 25• 01 июля 2014
Ответ дляGelena33
Прийшла відповідь - за велосипед - 50 грн. Серце підказує, що це обман
Natalia 25• 01 июля 2014
Ответ дляGelena33
А, ну ясно( 5-10 человек по 50 грн. и в дамках
Написала про самовивіз - поки що тишина
Natalia 25• 01 июля 2014
Точно обман
Коли написала, щоб переслали - сказали що за те що будуть нести на пошту - 50 грн
Коли написала, що подружка може забрати самовивозом - написали, що поки що бронь!!!

Kukusja2013• 01 июля 2014
Ответ дляNatalia 25
Точно обман

там бачу і ходунки віддають...а бідні люди і дійсно перекинуть по тих 50 грн((( жах якийсь а не ресурс
Natalia 25• 01 июля 2014
Ответ дляKukusja2013
Ще декілька днів назад я б перекинула 50 грн без вагань і раділа б що буде велосипед