Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
Ссылка на старую тему: Давайте дарить подарки
Важно!
3. Комментарии только по теме.
kalinina i• 17 июля 2014
Ответ дляAnchik_p
Зачем ребенка хорошим дядей пугаешь, как же к нему потом в гости зайти))) Малышу сколько?
4 уже не малыш
а большОЙ мальчишка
kalinina i• 17 июля 2014
Ответ дляrhonda
заходь в гості))
го го а ну з мене гість поганий я тільки каву пью
kalinina i• 17 июля 2014
Ответ дляrhonda
не лякай дитину лікарями краще - мало що прийдеться...
він в мене нічого небїться взагалі....то хоч чимось а то деколи аж на голову сідает а так сказала й засокоївся йде всю злість на папері зганяти(малюнками)
kalinina i• 17 июля 2014
добре вс1м щераз гарного дня я офф мої чудо встали,треба годувати,гарного вечора...ще загляну
Kukusja2013• 17 июля 2014
Ответ дляkalinina i
бабла немає
Kukusja2013• 17 июля 2014
Ответ дляsonita
Оля, ты переплюнула Анюту Апси, сейчас анонимы на тебя переключатся
подумаєш
Kukusja2013• 17 июля 2014
красотєнь)
Отдам тапочки на девочку,тепленькие,мягенькие!В благодарность приму шоколадку ’Корона’Поднесу к м.’Ботанический сад’
платье какой размер?
Фото 5,6
можно?
Kukusja2013• 17 июля 2014
Настрій повністю спорчений...я зараз як огнедишащий дракон...звонить мені благовірний і заявляє,що йде в отпуск аж з 18 серпня...я аж чаєм попирхнулась...

нє,ціле літо тепер сидіти в місті?((( обідно, бо сильно справедливий і чесний...а начальник просто бере лікарняний і віддихає..а Саша мій пахає...кароч нет слов одні мати((((((((((

Ответ дляKukusja2013

Спокойствие, только спокойствие)))
Ответ дляKukusja2013

А без нього ніяк? Поїдь тепер кудись з малою, а з 18-разом рванете, доцю - бабушкам.
Kukusja2013• 17 июля 2014
всьо,занавєс...вділа сарафан,щоб на вулицю йти і малеча мені його обпісяла
Kukusja2013• 17 июля 2014
Ответ дляСтойкая
нє, одна бабушка так догляне,що потім не розгребусь, друга в літах і тож дитину не вглядить, летіти до подруги боюсь, і мали їхати тепер до свекрів на пару тижнів то там би він мені поміг, то і відпочили би і в свекрів ремонт роблять,хочуть воду і каналізацію провести, а в серпні коли то будеш робити як почнеться картопля,городина і так далі((( до своєї мами тож не поїду бо після нашого відїзду тоже ремонт робить і в хаті армагедон(((