Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
Ссылка на старую тему: Давайте дарить подарки
Важно!
3. Комментарии только по теме.
Наталія2000• 17 сентября 2014
Ответ дляKilteni
Девочки, если есть вещи для для беременных, буду рада. Уже животик начал расти)
Ятрохи раніше заміри давала, але якщо не знайдете-виміряю... Фото не вдале але саме плаття -супер, приємна тканина. тягнеться...
Наталія2000• 17 сентября 2014
Ответ дляAnchik_p
хоть фото и не удачное, но видно, что платье хорошее)))
Дякую...
Наталія2000• 17 сентября 2014
Ответ дляKilteni
Продолжение.
1. Капри. 42 рр, длина по боковому шву 57 см. Приятные на ощупь.Натуральная ткань.
2. Синяя кофта. ПОГ-44, длина рукава -75, длина кофточки -58.
3. Черная туника ПОГ- 38, длина 80
4. Кофточка в полосочку. ПОГ-42,длина -57, длина рукава -58. ХБ
3. Черная туника ПОГ- 38, длина 80
фото 3 і 4 можна бронь?
Kukusja2013• 17 сентября 2014
фух...приїхала нарешті)) думала до кінця тижня розгребти, а мене обрадували новою партією))а там багато чого дівчата чекають, отже знову робитиму закупку)) по фінансах на 17.40 голо і лисо...
Ответ дляKukusja2013
як з тими СП заробляють? я замовляла 5 курточок, смикали з усых сторін, більше не хо.
ще й тому знижку, тому подешевше, гривень 20 заробила, сподіваюсь
Kukusja2013• 17 сентября 2014
Ответ дляАнтиТроль
СП це СП, означає без відсотків, а те що на кідстафі маскують під сп це комерція) я якраз організатор СП) весь збір це вартість теми, транспортні витрати тощо,для себе нічого не заробила
Kukusja2013• 17 сентября 2014
Ответ дляAnchik_p
Наша ты хорошая))) А СП чего было?
білоруська косметика,там трохи болгарської,миючі...кароч всього потрошку)) наразі вивчала попит,ціни...а там видно буде чи буду продовжувати))