Самый умный• 08 мая 2014

А ви ніколи не боялись подарунків або сувенірів?Тоді заходьте до мене

Передали нам з родичі такий сувенір,це якийсь жах.я навіть незнаю що робити з ним ,навіть в квартирі страшно тримати(
ОхиИВздохи• 08 мая 2014
ёпрст
Belochka• 08 мая 2014
...они вас любят :)
Жена сантехника• 08 мая 2014
Apassionata• 08 мая 2014
Похороните.
Бедная змея
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляBelochka
...они вас любят :)
я в шоці дівчата чесно...
Босоножка• 08 мая 2014
Хорошие родственники))
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляApassionata
Похороните.
Бедная змея
там окрім неї ще багато чого є ..
Вумна вутка• 08 мая 2014
выбросите этот ужас.
yokogama• 08 мая 2014
Прикол) Из Таиланда сувенир?). Я бы употребила по назначению!
Просто звязда• 08 мая 2014
какой ужас( не понимаю тоже такой сувенирной продукции( если есть любители такого так дарите любителям, а не кому заманется(((
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляБосоножка
Хорошие родственники))
не те слово,називається пийте на здоров´я
КротоТо• 08 мая 2014
круто! это мое я по гороскопу скорпион и змея, так что мне очень такое нравится
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляyokogama
Як ви вгадали?В мене та сестра живе вже 4 роки,передала посилка на день народження,і записка тільки не лякайся ,я як в руки взяла чуть сердце не вистрибнуло
Босоножка• 08 мая 2014
Ответ дляСамый умный
Мой муж с этими родственниками бы точно не общался)) Он панически боится змей)
Блин, ну вот о чем они думали, когда выбирали такой подарочек...
очки_ннадо• 08 мая 2014
Продайте.может кто свекрухе подарок ищет
Вареный лук• 08 мая 2014
ухтышка...так это же напиток?
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляКротоТо
Каже мені та ти тільки попробуй...я навіть в руки боюсь брати...та змія ще дивиться на мене
Apassionata• 08 мая 2014
Ответ дляСамый умный
там окрім неї ще багато чого є ..
Страшного там нічого немає, але не розумію такого... і вважаю, що може приносити задоволення лише садистам. Запитайте у родичів, за кого вони вас мають.
котопёс• 08 мая 2014
Та ладно, випийте , разом з тим хто подарував;)
А самі як не хочете, відмажтесь( лікуюсь, алергія, сосуди, печінка...)
В нас теж такий презент був, правда змійка одна , вже років 10-15 тому...
Нетутешня• 08 мая 2014
Можно в школу в кабинет биологии отдать!
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляочки_ннадо
от моя свекруха якраз там самий головний інгридієнт)
Мне без сахара• 08 мая 2014
А это внутрь употреблять, или просто сувенирная закупоренная бутылка.
Не знаю. мне прикольно. Я может быть поставила бы в бар или сервант на кухню.
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ длякотопёс
а як ви його вживали?
КротоТо• 08 мая 2014
Ответ дляСамый умный
а я бы хряпнула! Сколько той жизни!
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляМне без сахара
це така настойка її вживати треба
АнтиТанкист• 08 мая 2014
А я біла бы рада рада такому подарку! Прикольно)
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляНетутешня
Лаборанти по запаху скоренько його оприходують)
автор Самый умный • 08 мая 2014
Ответ дляАнтиТанкист
ну так..але поясніть дитині в 3,5 роки ,що в бутилці робить рак і змія..
Any• 08 мая 2014
такое спиртное часто привозят из-за границы в качестве сувенира. не накручивайте себя. Боитесь пить, не нравится внешне - передарите или продайте (есть любители)
Босоножка• 08 мая 2014
Ответ дляСамый умный
це така настойка її вживати треба
А змею потом куда девать?