Папобус• 09 мая 2014
Допоможіть знати назву фільму
Шукаю назву зарубіжного фільму(вроді американський) не новий вже,про хлопчика років 12-14 з якогось релігійного посьолка де всі ходять в капелюхах з бородами,в чепчиках і довгих сукнях жінки,одружився з дорослою приїжджою дівчиню,яка втекла чогось туди і переховувалась.про їх дивну сім*ю і побут.колись дивилась дуже цікаве
Папобус
• 09 мая 2014
Ответ дляЗубная фея
Может ’Прощение Амишей’
ні,релігія та,але фільм трохи старіший і веселіший
Зубная фея• 09 мая 2014
Ответ дляПапобус
Тогда сдаюсь,не угадала
Зубная фея• 09 мая 2014
Ответ дляПапобус
або це ще євреї могли бути точно не скажу
Так у евреев женщины шляпок не носят,это точно амиши,а какого хоть года фильм.
Папобус
• 09 мая 2014
Ответ дляТоптунша
’Святые узы брака’ может этот?
ТАК!!!Велике спасибі за допомогу!