Гравицапа• 12 мая 2014

Шановні господиньки, ЧОМУ в мене жоден бісквіт не виходить?

Бабушка-байкерша• 12 мая 2014
за яким рецептом печете?

Веселуха Муха• 12 мая 2014
ви мабуть не так його робите...))
Тенюшка• 12 мая 2014
Расскажите, как вы его делаете.
советский цирк• 12 мая 2014
на велику форму??
чи середню??
як змішуєте білки??
МЧСница• 12 мая 2014
Первое что приходит на ум:
- взбиваете отдельно яйца с сахаром???
- большая температура в духовке.
энциклопУдия• 12 мая 2014
разрыхлитель положите
Компас Ижевска• 12 мая 2014
секрет бисквита: взбивать миксером 5 яиц+1ст. сахара 5 минут, добавить 1ст. муки и еще 2 минуты, духовка 180-15мин., потом 150 до готовности.
Да, я блондинка!• 12 мая 2014
или плохо взбиваете яйца, или духовка плохая. вот тут очень хорший рецепт и описание, делать всё четко по рецепту. если нужно обычный. то какао заменить на муку (т.е. вместо 3 ложек какао, взять три ложки муки) http://2recepta.com/klassicheskij-shokoladnyj-bisk...
В каждой бочке...• 12 мая 2014
Когда перемешиваете тесто, то надо это делать достаточно быстро, но очень аккуратно. Выпекать надо при температуре 170-180 и достаточно долго (около 40 минут). Могу дать рецепт очень хороший.

Пончик Солнечный• 12 мая 2014
Я всегда яйца сразу взбиваю хорошо, а затем уже потихоньку сахар жобавляю и взбиваю до густоты сметаны
lana@sv• 12 мая 2014
В хорошем бисквите Желтки и белки взбиваются отдельно.Посмотрите рецепты Высоцкой.
mena• 12 мая 2014
неправильные рецепты берете
или делаете не точно придерживаясь рецепта
попробуйте такой, эсли Вы выполните все рекомендации, то я Вам гарантирую что Ваш бисквит даже в микроволновке обычной испечется и будет пушистым!
http://chadeyka.livejournal.com/tag/бисквит
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляБабушка-байкерша
за яким рецептом печете?
Та жах одним словом. Пекла вже по 3-ох різних рецептах і капець, не піднімається і як вистегне, то твердий-твердий. Інші тісечка без проблем, а от жодне бісквітне не виходить, тобто бісквіт не виходить. Я сьогодні мало не плакала вже. Сьогодні пекла такий бісквіт: 2 яйця, 0,5 ст. цукру, 0,5 ст. муки і пів ч. л. розпущувача. Робила все по рецепту. Це пляцок з польського сайту.
Перед тим такий бісквіт пекла: 4 яйця
1 скл. борошна
3/4 скл. цукру
1 ч.л. розпушувачу
1 ст.л. оцту.
Потім ще один пробуваа і те ж саме.
mena• 12 мая 2014
Ответ дляэнциклопУдия
разрыхлитель положите
и уксус, чтоб разрыхлителю нескушо было ;))))))))))))))))
mena• 12 мая 2014
Ответ дляГравицапа
Перед тим такий бісквіт пекла: 4 яйця
1 скл. борошна
3/4 скл. цукру
1 ч.л. розпушувачу
1 ст.л. оцту.
Потім ще один пробуваа і те ж саме.
спробуйте бісквіт по ГОСТу. ваги маєте?
Marynet• 12 мая 2014
не знаю кто как, я делаю на 3 яйца 1 ст. муки и 1 ст .сахара - взбиваю как попало, чаще яйца сразу вместе с сахаром, потом постепенно муку - всегда получается отличный бисквит, думаю у автора проблема в самой духовке.
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляМЧСница
Первое что приходит на ум:
- взбиваете отдельно яйца с сахаром???
- большая температура в духовке.
Сьогодні збивала яйця з цукром, як в рецепті було вказано.
Бабушка-байкерша• 12 мая 2014
ось мій рецепт , вдається завжди (яйця треба свіжі , домашні) Бісквіт:6 білків збити на густу
піну і продовжуючи збивати додати малими порціями 200гр.цукру;далі
додати по-одному 6 жовтків і збити.
Перемішати:3ст.л.крохмалю,3ст.л.муки, 1уп.порошку до печива.
Легенько перемішати із збитою масою.
Форму/в мене 40х28см/змастити маслом і застелити пергаментним папером лише дно.
Пекти при температурі 180гр.-25хвилин.
Да, я блондинка!• 12 мая 2014
Ответ дляГравицапа
Перед тим такий бісквіт пекла: 4 яйця
1 скл. борошна
3/4 скл. цукру
1 ч.л. розпушувачу
1 ст.л. оцту.
Потім ще один пробуваа і те ж саме.
у вас какие-то совсем странные рецепты. а на два яйца - это ж какого размера форму брать, 10 см? вам тут уже много рекомендаций дали хороших, и ссылки на рецепты )

автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляmena
спробуйте бісквіт по ГОСТу. ваги маєте?
Маю. Рецепт по ГОСТу легко в мережі знайду? Чи можливо Ви підкажете?!
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую.
поваренок• 12 мая 2014
http://multivarka-recepti.ru/biskviti/vanilnyiy-bi... попробуйте этот. Он не класический бисквит, но как по мне, то намного вкуснее. Получается всегда. Главное - хорошо взбить яйца (минут 10 миксером, не меньше) и очень аккуратно ввести муку.
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляВ каждой бочке...
Напишіть якщо не важко рецепт. Дякую
nananm• 12 мая 2014
У мене завжди ’спадав’, тому-що я його не допікала. Тобто мені здавалося, що він вже готовий, хоча по часу його ще треба було пекти, через це він ’здувався’ після того, як я його виймала з духовки. Відколи я почала чітко дотримуватись температурного та часового режиму, бісквіт у мене виходить майже ідеальним. Спробуйте спекти ’шифоновый бисквит’. Він виходить дуже смачним, високим і завжди получаеться. Головне дотримати в духовці, скільки треба.
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляmena
Завжди кладу розпушувач, можливо розпушувач поганий чи що. Я вже не знаю...
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляБабушка-байкерша
додати по-одному 6 жовтків і збити.
Легенько перемішати із збитою масою.
Пекти при температурі 180гр.-25хвилин.
Дякую. Яйця домашні завжди є. Маю 3 духовки, в різних пекла, на газу, електрична і в пічці на дровах, але...
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляДа, я блондинка!
Спеціально форму купляла на цей рецепт 20Х20. Так, тут рецепти написали, буду пробувати, бо вже розпач взяв.
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляповаренок
Дякую
Дарина_777• 12 мая 2014
Автор попробуйте так
4 яйца, стакан сахара и стакан муки, банальный сахар и все
белки отделить от желтков и взбить в пену до пиков, добавить понемножку сахар, не прекращая взбивать, добавить желтки, взбить, добавить банальный сахар. Добавить муку и перемешать все венчиком. смазать форму сливочным маслом, аккуратно переложить тесто. вытекаеть при температуре 150 на средней полке духовки, около часа.

и еще один секрет, так говорила моя бабушка
Пока печется бисквит, нельзя стучать, кричать и ругаться!
У Вас все получится!
автор Гравицапа • 12 мая 2014
Ответ дляnananm
Зараз пошукаю рецептик шифонового і буду пробувати вже за цими рецептами пекти, що дівчата поділиися.