Мастер Пис• 30 мая 2012

Что посмотреть во Львове?

Всем добрый день! Давно мечтаю сьездить во Львов, незнаю почему, но мне уже нравиться этот город :) Подскажите, лучше ехать своим ходом или чере турагенства, какие места ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно посетить и как по-поводу "Львівської кави"? Заранее всем благодарна! :)

anna_les• 30 мая 2012
Привіт!
Львів можна дивитись і без гіда, задоволення вам гарантовано . Але якщо хочете поїздити по замкам поза межею міста, краще органзіованою групою, самі Ви навряд чи знайдете перевізника за адекватні гроші. Тому просто прямуйте у центр, там Вам вистачить красивих місць і вражень. Львівської кави можете випити буквально на кожному кроці, ще й з собою взяти.
Щасти Вам :) Привіт Львову :)
Якщо будете лишатись на ніч, за невеликі гроші можна зупинитись у готелі Турист, нічого видатного, але суто для ночівлі як раз підійде :) + до центру 10хв на трамваї

автор Мастер Пис • 30 мая 2012
Ответ дляanna_les
Привіт!
Щасти Вам :) Привіт Львову :)
дякую, дякую
SunJ• 30 мая 2012
Лычаковское кладбище, Площадь Рынок, Высокий Замок, Ратуша, Картинная галерея, Проспект Свободы ( центр города) , Кофе ( кавярня Галка, золотой Дукат ( http://www.doroga.ua/restaurant/Ljvovskaya/Ljvov/Z..." target="_blank" >http://www.doroga.ua/restaurant/Ljvovskaya/Ljvov/Z... очень советую) лучше своим ходом. еще можно покататся на трамвайчике с площади Рынок ( экскурсия) еще стоит пойти в кафешки " Мазох - кафе" и "Криївка"
anna_les• 30 мая 2012
О, купіть або викачайте в інеті якусь таку карту, по ній все буде видно, принаймні, на один день цього Вам буде вдосталь :)))
http://map.lviv.ua/center.html
автор Мастер Пис • 30 мая 2012
Ответ дляanna_les
http://map.lviv.ua/center.html
melani_mum• 30 мая 2012
Доброго дня!!! Як побачила Ваше запитання, не змогла не написати (хоча рідко пишу сама тут, частіше шукаю питання і читаю інші відповіді). Ми лише на вихідних були у Львові, тому спогади ще зовсім свіжі))) В першу чергу їхати або до Євро 2012, або вже після нього, причина думаю зрозуміла))) Ми їхали власним авто, оскільки ціна на поїзд була однаковою з ціною на бензин((( Але це вже як кому зручніше.
Через турагенство не рекомендуюю, переплатите лишні гроші. Якщо хочете оглядову екскурсію містом, її краще замовляти самостійно. Можна пошукати в інтернеті, можна і вже в Львові, адже в центрі є багато тур.агенцій, які проводять екскурсіїї містом.
Проживання. Рекомендую знімати квартиру в центрі міста. За 200-300 грн. можна знайти дуже гарне житло в самому центрі. Це і зручно, і значно дешевше, ніж готелі в центрі. Я шукала через інтернет, там дуже багато пропозицій. Якщо цікавить це питання, може дати ссилочку на сайт.
З харчуванням проблем також немає. Якщо з недорогого, то можна пообідати в Пузатій хаті, їх у Львові в центрі аж дві (біля Університету і на проспекті Шевченка), також є багато гарних кафешок-ресторанчиків. Але звичайно особливістю Львова є кава і різні тематичні кафе, то можу порадити Цукерню (недалеко від площі Ринок), Мазох-кафе, Львівська майстерня шоколаду і ще багато подібних. Їх так багато в центральній частині міста, що всі і не згадаєш. А от ввечері рекомендую сходити в Староград. Ми там були вперше і просто в захваті від цього закладу. Знаходиться біля Митної площі (центр), там власна пивоварня, надзвичайно смачна кухня і дуже цікаві вечірки щовечора. Впевнена, Вам сподобається))))
А тепер що подивитись. Ну в першу чергу Стару частину міста: площа Ринок і все що навколо неї, Оперний театр, Університет. Обов"язково пізніміться на вежу Ратуші, там відкривається гарнющий вид на все місто. Також біля Ратуші є цікаві музеї - Музей Аптеки,Почти, Італійський дворик.
Шевченківський гай - це щось схоже на музей Пирогово, але менше за площею.
Високий замок - гора в центрі, з неї краєвид на місто.
Личаківське кладовище - але це на любителя)))
Я настільки люблю Львів, що можу ще довго і довго писати))) Думаю моя відповідь Вам трошки допоможе.
автор Мастер Пис • 30 мая 2012
Ответ дляmelani_mum
Дякую за інформацію, тепер ще більше захотіла поїхати до цього міста.Якщо можна, підкиньте :) ссилочку з приводу проживання (навсяк випадок).

inaka• 30 мая 2012
Приезжайте, но после Евро- уже сейчас туристов море- цены подняли. На самой пл. Рынок открыли Копальню кавы- вам дадут отбойный молоток. каску-с фонариком- спуститесь в забой- добудете себе кофе- там можна и выпить несколько видов разного)), а Дом легенд- ето феерия-там есть верхний смотровой етаж- на нем висит летающий запорожец- можна залезть и сфотографироваться. А если идете в Махох кафе- не просите пристегнуть себя наручниками - для фото)) Иначе что б - вас отстегнули- прийдется выдержать настоящуюю порку плеткой)). Очень сроветую- через нет забронировать екскурсию Замками- они сказочные
teddyBear• 30 мая 2012
Ответ дляanna_les
Привіт!
Щасти Вам :) Привіт Львову :)
ого ))) це той Турист, що за оперою? куди там 10 хв на трамваї їхати?
teddyBear• 30 мая 2012
Ответ дляsvitlanakravchenko
запитайте у модератора Natali (здається так). Ми зупинялися за її пропозицією - недалеко від центру і недорого ))
teddyBear• 30 мая 2012
Ответ дляinaka
така сама площадка є в Гасовій Лямпі )) але без машини.
В центрі, між Будинком книги і капличкою Боїмів є кав"ярня, здається Віденська, але точно не пам"ятаю - вона перша з боку книгарні. Там можна спробувати фантастичний штрудель з ванільною поливкою. Якщо осилите всю порцію, то обідати вже не будете )))
melani_mum• 30 мая 2012
Ответ дляteddyBear
це не Віденська (вона на проспекті Свободи, одразу позаду пам"ятнику Шевченку), а це Цукерня. Там дійсно найсмачніший в світі штрудель
teddyBear• 30 мая 2012
Ответ дляmelani_mum
нєєєє..... я знаю, де цукерня. Цукерня ззаду цього будинку і штрудель там, на мій смак, не ахті ))) а от в цьому ж домі, але вхід навпроти церкви, кафе трьохповерхове... може Львівська кава... ну хоч вбийся - не пам"ятаю назви. От там штрудель мммм.... і поливки миску дають - колись в дитинстві мама мені манну кашу такими дозами наливала Одним словом - пошукайте, воно того варте
teddyBear• 30 мая 2012
згадала )) Світ кави називається - фото вклала
teddyBear• 30 мая 2012
я в якійсь темці писала свій перелік Львівських "принад"
"гулять по Львову - это хотя бы неделю на все ))) дворец Потоцких, армянская церковь, Доминиканский собор,Львовская Ратуша, капличка Боимов, Бернардинский и Итальянский дворики, Собор Святого Юра, Арсенал, аптека-музей, Высокий замок, Шевченковский Гай, ночные экскурсии, утренний кофе на крыше львовского кафе - это только навскидку"
melani_mum• 30 мая 2012
Ответ дляteddyBear
чесно признаюсь, що там в будинку Кави не була... а взагалі просто обожнюю "Вероніку" на просп. Шевченка... там і спогади гарні навіює, і кава гарна, і тістечка смачні, хоча ціни в цьому році вже навіть мене, трошки киянку, вразили(2 роки не була). Не дешево((( але ж спогади не купити-не продати, випили й там кави
sim-ka• 28 августа 2012
Добрый день, подскажите, будем во Львове 5 часов, до пересадки на поезд. Посоветуйте, куда можно пойти покушать с детьми (4,5 года), чтоб и не дорого, и вкусно и с первым?
melani_mum• 29 августа 2012
спробуйте щось із недорого, наприклад, Пузату хату. Але вона від ж/д вокзалу далеченько, на трамваї хв. 10-15. Одна біля Університету, інша на проспекті Шевченка.
sim-ka• 29 августа 2012
Ответ дляmelani_mum
А что скажете о Велика Тарилка? Нашла ее и она недалеко от рыночной площади. Но отзывы какие-то разные...

inaka• 29 августа 2012
Ответ дляsim-ka
ам и поку

Сумку здайте в камеру хранения. Сядьте на трамвай 1- прямо возле вокзала. Проедите около 4 остановок- выйдите возле Глав. почтампа ( спросите). И там спросите как пройти к Пузатой Хате-минут 10 хотьбы. там и покушаете хорошо и отдахнете.
melani_mum• 29 августа 2012
Ответ дляsim-ka
не знаю такого закладу, можливо щось з нових, зараз вже у Львові не проживаю, але дуже його люблю