Бабайко• 16 июня 2014
Помните меня
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-486679, це я... Всі хто переймався за мене, в мене настали ці "Надоїдливі місячні"...Посумаувала і знову до роботи...Можливо хтось дасть пораду. якпоскоріше завагітніти...В кого як получились
Дякую, а то з чоловіком чуть підунили
Бабайко
• 16 июня 2014
(Бабка-ежика)
хочу поради. Про вагітність
Чекаю місячних, їх поки що не має. З чоловіком активно займались коханням, щоб получити Бейбіка...Груди налилися, живіт ниї. Місячні повинні були початись 08.06. не має. Робила тест 07.06, одна полоска.
є ще шанс що покаже 2 полоски???Дуже хочеться мати 2 полосочки
хочу поради. Про вагітність
Додекаэдр• 16 июня 2014
а сколько Вы с мужем пробуете? у нас просто дочка получилась только после 10 мес стараний