Хвець-тець• 20 июня 2014

Как думаете, может быть такое, что тут написано?

Или выдумка все это?
мистерЛяпсус• 20 июня 2014
’быдла’ везде хватает, и единичнык случаи- это не показатель того, что все на Востоке такие хамы и сволочи.

Леди Г• 20 июня 2014
Ответ длямистерЛяпсус
и я из Луганска. ехать пока не собираемся. оставить квартиру, на которую тяжким трудом сама зарабатывала? деньги в бегах потратишь, и вернешься назад- квартира разграблена(((.
вы случайно не на мирных живете?) подружились бы... скоро все знакомые разъедутся(((
Ага, на Щербакова.
Божья коровка• 20 июня 2014
я думаю правда потому что они так и думают
козли сами кашу у себя там заварили- восток имею ввиду- а теперь вся страна страдает!

когда бил майдан такого не било.....а теперь бегут....какого хрена? живите и пусть вам ваша днр платит....

ТОЛЬКО ПРОШУ НЕ ОБИЖАЙТЕСЬ ТЕ НОРМАЛЬНИЕ ЛЮДИ КОТОРИЕ ТАМ ЖИВУТ! ИЗ-ЗА ПАРУ НЕНОРМАЛЬНИХ СТРАДАЕТЕ ВИ!
мистерЛяпсус• 20 июня 2014
Ответ дляЛеди Г
Ага, на Щербакова.
Алеся?)
Irina-Iriska• 20 июня 2014
Ответ длямистерЛяпсус
Алеся?)
Ира, приятно познакомится)
Фенте Фря• 21 июня 2014
Заповзятливі «біженці» з Донецька хочуть жити не в селах, а в райцентрах як мінімум.
Сьогодні хочу дещо додати до цієї теми кілька штрихів, щоб стало зрозуміло всім, чому біженці так активно займають садиби втікачів олігархів і вільну житлову площу. Вчора напевно не багато хто дивився в новинах під Києвом, одна сімейка біженців приїхавши на машині, хотіла зайняти будинок батьків Арбузова. Я розумію, що треба розбиратися з цими батьками. Вилучати не законно виділені майданчики. Всьому свій час. Але таким огрядним тіткам, чому захотілося саме зараз зайняти саме цей будинок. Їм, за великим рахунком по хрін що відбувається на Донбасі. Коли приїхала самооборона Майдану, приїхав Голова сільської ради, міліція запал їх помітно впав. На пропозицію поселити їх в іншому селі вони відповіли ’Що у них є де жити’. При цьому ховали обличчя від камер. Другий приклад: Вчора в районі Київського вокзалу близько 15-00 годин, зустрів таких же біженців з Донецька. Постояв з ними хвилин 30, розговорилися. Вони їдуть в Полтавську область до знайомих. Питали як приймають біженців. Які будинки, квартири їм виділяють. Так от вони не хочуть жити в селах. Їм подавай районний центр мінімум. У Донецьку в них залишилося житло. Пів будинку з двома кімнатами. Тепер хочуть тут 3-4 кімнатну квартиру, або великий будинок. Так як їх чотири людини, і через деякий час приїде 5-ий, чоловік або співмешканець, я так і не зрозумів, який залишився в Донецьку. Переживають за те що скоро закінчиться АТО в Донбасі, і уряд в першу чергу почне виділяти житло тим, хто отримав поранення і каліцтва під час бойових дій. А вони підуть на другий план, і будуть змушені повернутися назад у Донецьк. А їм цього дуже не хочеться. Зараз можна отримати на ’халяву’ (пишу слово в слово) по всій Україні житло. Ще їх цікавило питання за компенсацію від держави за втрачене житло. Тільки про яку компенсацію йде мова, я так і не зрозумів. Йшов перегар від них огидний. Одна з них, та молодші, допивши пляшку пива, почала приставати що б я взяв їй два літри пива. Я відповів, що не п´ю, і їй не раджу пити в таку спеку. Запитав як вони голосували на референдумі? Краще б я цього не питав. Про себе я почув багато цікавого. ( бандерівець, фашист, майданутий) це тільки те що було з їх слів нормальне. Інше було не нецензурщина. А ще коли вони побачили, що я сідаю в джип, ось тут їх понесло по повній. Так що шановні біженці, напевно треба з вами буде довго і нудно розбиратися. Хто, і що ви собою представляєте. Яке у вас було в Донбасі житло. Ціле воно чи ні? І при припиненні бойових дій повертайтеся ви у свої квартири, будинки, якщо вони цілі. Нормальних людей ми зустрінемо, прихистимо, а ті що так запопадливо рвали Українські прапори, так ненавиділи Україну - нам тут непотрібні.Чого ви їдете до бандерівців і майданутих? Облаштовуйте і відновлюйте свої бараки, будинку, квартири. Годуйте себе ілюзіями про те, що ви годуєте всю Україну.