02 июня 2012

А каких вы видели знаменитостей?

А каких вы видели знаменитостей?Очень интересно поделится.И как вы столкнулись с ними?

Делимся!

показать весь текст
nmudryk 11 августа 2012
Ну так, трошки тут перегинають палку. Я так розумію людині просто цікаво було знати чи взагалі люди десь в світ виходять?!?! а тут а я того бачила, а я вот кого бачила!!! Не вважаю це надзвичайним показником. Відповідно кожен бачив по свої можливостях, хто може летіти в Турцію - той і Ані Лорак бачив, а хто не може, той на День Міста Руслану бачив . Особисто я колись ходила на коцент Варум і Агутіна - дуже мені подобаються, на концерт фабрики зірок-3, на КВН, з Вакарчуком стояли поруч на Майдані в 2004 р. Ось так.