Аноним ФЕЯ• 02 июля 2014

А як вам такі покупці?

Доброго дня можна фото комбеза в середині.фото воротника,фото усіх закльопок,замка,штани спереду,зі заду,знизу,зверху,фото зблизька,фото здалека,фото на вулиці,фото в квартирі ,вибачте я подумаю...знаєте в мене зараз нема грошей,можна бронь?Знаєте я вже передумала...А у вас ще є в продажі він?Вибачаюсь ще раз я вже купила інший..
І як вам таке?
Це все від одного покупця...Чесно,в мене слів не хватає-одні емоції))))
у вас є таке покупці?=)
Берюковна• 02 июля 2014
дякувати Богу не було таких
Самая СоветЧиваЯ• 02 июля 2014
а все так хорошо начиналось :)
Блондинка в Законе• 02 июля 2014
мне как только такие начинают писать, я сразу морожусь еще на этапе фотографий)))
Застряла• 02 июля 2014
ну так отключите объявления и не продавайте, в чем проблема?
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляБерюковна
дякувати Богу не було таких
а от мені вже місяць морочить дівчина голова...то їй фото не підходять,переробити,я переробила фото скинула на почту ,тепер потребує фото закльопок і усього що тільки пришито до нього))))
Я вже не можу спокійно відписувати
Вбигудях• 02 июля 2014
да, не очень приятно. но Вы Продавец, а значит должны вести себя как профи.
такие покупатели иногда встречаются, к сожалению.
Ангелочек с рожками• 02 июля 2014
дааа, у меня было-заказываю, потом вопрос - как там мой заказ не приехал?.. потом я НИЧЕГО НЕ ЗАКАЗЫВАЛА тк не нажимала кнопку заказ и не оплачивала-вас никто не заставлял выкупать без оплаты..
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляБлондинка в Законе
Я стараюсь бути адекватною....але вірите в мене просто не хватає терпіння для таких людей
Вбигудях• 02 июля 2014
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я вже не можу спокійно відписувати
возьмите себя в руки и напишите что пока она думала товар купили другие ;)
Нарисовалось• 02 июля 2014
А я лучше задам кучу вопросов чем потом создавать тему типа ’купила в идеальном состоянии, а пришло шопопало’
Начальник Анонимов• 02 июля 2014
недавно прикол выкладывали про кофточку, я думала, что это все утрировано, а, выходит, правда?! сочувствую. но! у вас теперь есть фоты комбеза в середине, воротника, всех заклепок.....
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляВбигудях
Я вже місяць введу розмову з людиною в спокійному режимі
Ось прошу фото,будь ласка ,перепрошую,та нічого з ким не буває,вдалих вам покупок)
Я думаю я ще ввічлива
Язвочка• 02 июля 2014
у меня такая была, 90% вопросов таких же задала, и я ей ответила даже на все вопросы, отправиви фото по почте, чтоб расширение было хорошее, в итоге и не купила, т.к. денег не было, ё-маё! зато другие купили и остались ооочень довольны.
ТебеОноНадось• 02 июля 2014
Я в прошлой теме написала,что вот был такой случай. И знаете,что мне ответили? Если продавец в описании,а ещё больше в ответах не смог нормально объяснить,так что вы тогда хотите?сами виноваты.
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляНарисовалось
Я їй навіть сказала що можу відправити без грошей на огляд ,так як людина має рейтинг тут на сайті..
Але нє..не хоче
Я не Тролль• 02 июля 2014
Ответ дляАнгелочек с рожками
ААА, и у меня было. Заказали самокат, именно, что заказали - все вопросы уточнили и сказали заказываем и ждем. Когда я сообщила, что заказ приехал, на меня еще и наехали, что я такая дура и без предоплаты взялась за заказ и начали поучать, что так можно и без штанов остаться. И вообще они ничего не заказывали! Во как)))
Нарисовалось• 02 июля 2014
Ответ дляАноним ФЕЯ
Але нє..не хоче
... Чего ж она тогда хочет.?
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляВбигудях
Я так і написали..вибачте але його вже забронювали...Я вже відчуваю що може попахувати від такої людини потім негативним відгуком...тому краще хай полежить-і зачекає свого покупця
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляНарисовалось
... Чего ж она тогда хочет.?
Хоче фото )))
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляЯ не Тролль
в чому прикол що я згідна їй його вислати хай подивиться людина його.оглянете мені не шкода...тому що інколи фото не передасть того що можна побачити в реалі...Але нє.людина хоче фото і все
Ангел-предохранитель• 02 июля 2014
є.
написала у однокласниках, куплю, дайте заміри, написала через 2 дні,чи торг можливий, відповіла - так, віддам за 200 ( ціна 240), пише ще через 3 дні, муж без роботи, напряг, чи за 180 не буде, пишуЮ, ок, мало що, можливо і проблеми...
пише ще через 3 дні- дайте карту буду кидати по чатинах, а ви мені вже пересилайте.
На ’таке’ я вже один раз попала, переслала, а решту, яку маб би перекинути покупець, а це 80 грн... попала... мабуть забув, що ще добреньку частину не оплатив....

От такі є покупці.
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляameli25
є.

От такі є покупці.
Я вже просто незнаю як мені реагувати ні її повідомлення
Накрыло-не отпускает• 02 июля 2014
І у мене є! Мій покупець писав раз в дві неділі , то заміри, то ще фото, а потім можна бронь . Це все тягнулось пів року.)
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Це жах чесно
Фрося_Бурлакова• 02 июля 2014
Ответ дляАноним ФЕЯ
Може вона на них анонізмом займається)))))
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляФрося_Бурлакова
Ангел-предохранитель• 02 июля 2014
Ответ дляАноним ФЕЯ
ніяк.
напишіть що продано, а оголошення поновите через тиждень.

Я між іншим своїй написала ситуацію з оплатою по частинах вчора ввечері, так, усе, бфльше уже не хоче, ні купляти ні платити.
Ну і слава Богу, ту річ я прода обовязково, чи зараз чи через 2 міс.
у крайньому випідку занесу у комісійний, вони беруть 40 %, а я поставлю дешевше і всодноїї купляьть.
ждітям на зиму - завжди курточки потрібні.
Ангел-предохранитель• 02 июля 2014
пишу з помилками, комп маленький, і паралельно працюю :) на роботі :)
автор Аноним ФЕЯ • 02 июля 2014
Ответ дляameli25
нічого страшного-інколи всякі ситуації трапляються)
Манька Галченок• 02 июля 2014
Лично я считаю что обсуждать это просто некрасиво. Разные покупатели-продавцы. Всякое бывает, и не такое даже. Лучше за собой смотрите!