Привіт. Порадьте як краще почати вивчати англійський, на розмовнову рівні, не професійно? Я сиджу вдома з малечою і хочу не втрачати час і чимось зайнятись. В школі вивчала французьку, але на жаль по житті не пригодилась
Радостина• 08 июля 2014
Лингволео просто удобно интересно.. (из своего опыта говорю с ним начинала сейчас уже фильмы без перевода смотрю).