Бабульция• 09 июля 2014

Гель- лак алергія?

Дівчата, чи може бути таке, що від гель лаку алергія на пальчиках, але не на всіх, десь на 5, на ногах також робила, гель лаками користуюсь 8 місяців і таке зі мною вперше, ніколи ні на що не було алергії(((
Братья Капли• 09 июля 2014
аллергия может быть на что хотишь

Обращеница• 09 июля 2014
да может. гель лаки,как и все мягкие гели ,более аллергенны.
автор Бабульция • 09 июля 2014
Ответ дляОбращеница
але стільки часу не було, а тут на тобі, просто останнім часу більше з ним контактую, бо подругам фарбую, можливо це за того
Печенюшка• 09 июля 2014
Скорее всего и есть аллергия.
мой мастер маникюра стала страдать так же, только сразу не поняла на что именно.
Inna Medvetska• 09 июля 2014
Ответ дляБабульция
скоріше всього так, в мене сестра майстер манікюру, то теж алергія на акрил і все, що з ним пов*язано, хоча спочатку таких проблем не було
автор Бабульция • 09 июля 2014
Ответ дляInna Medvetska
виходжу заміж в серпні, думала сама собі зроблю манікюрчик, а тут з такою проблемою....нарощення мабуть також не вихід....бо якщо на гелі така рекція, то на акрил певно буде не інакша
А як тепер ваша сестра, таким способом вже не зможе заробляти гроші, чи можливо вона найшла вихід з такої ситуаці?