З сьогоднішнього дня обіцяю писати, запитувати, відповідати тільки УКРАЇНСЬКОЮ.
За виправлені помилки, ображатися не буду!
советский цирк• 12 июля 2014
дуже гарно. приєеднуюся:) також за віправлення буду вдячна! нехай ворог нас не розуміє
Хорошенькая• 12 июля 2014
Ответ дляtolyu
Закінчила курси уКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, написала дитячу книгу УКРАЇНСЬКОЮ, сама з Західної, зараз пишу другу книгу...Навіть не знаю, що надихнуло...мені просто дуже імпонує, коли тут хтось пише на укранській мові.
клас, а де почитати можна?
Герцогиня• 12 июля 2014
Тож дозвольте,без образ...
Прийняти, прийнятий,прийняття. Прийміть присягу. Підтримую ваше прагнення навчатися!!!
советский цирк• 12 июля 2014
Ответ дляГерцогиня
Тож дозвольте,без образ...
Дякуємо Вам:))))
Хочу в БАНю• 12 июля 2014
Ответ дляtolyu
Перепрошую:не на українській,а українською...
Не ображайтесь.
Я сама намагаюсь спілкуватись українською без суржику і русизмів.Поки що лише намагаюсь)
Не ображайтесь.
Хорошенькая• 12 июля 2014
Ответ дляtolyu
нажаль ніде...дуже дороге задоволення вишло. я видажа книжку тиражом у 8 штук, для родичів і все. Колись розбагатію обовязково в тираж))
обов´язково розбагатієте)
Безникая• 12 июля 2014
Ответ дляУма Палата
Удалено администрацией...
Жалоба! Готовьтесь к порке от админов.