tolyu• 12 июля 2014

Приміть мою присягу

З сьогоднішнього дня обіцяю писати, запитувати, відповідати тільки УКРАЇНСЬКОЮ.
За виправлені помилки, ображатися не буду!
Izida.net• 12 июля 2014
Ответ дляSjuSandra
Мені дідусь завжди говорив ’ Дійсно розумна людина не звернення увагу на помилки, тому що людям ’присущі’ помилки’
Вибачте за слово присущі, не можу згадати на українській, дідусь говорить на російській
можливо ’притаманні’

Перемелица• 12 июля 2014
Ответ дляtolyu
Закінчила курси уКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, написала дитячу книгу УКРАЇНСЬКОЮ, сама з Західної, зараз пишу другу книгу...Навіть не знаю, що надихнуло...мені просто дуже імпонує, коли тут хтось пише на укранській мові.
Згодна, менi теж подобається читати чужi коменти на УКРАЇНСЬКIЙ МОВi, чи коли до мене звертаються украЇнською - завжди чомусь посмiхаюсь, здається, що людина автоматично мене налаштувала на позитив:)Чомусь така ця мова привiтна...Хоча, у повсякденному життi спiлкуюсь лише росiйською.
Герцогиня• 12 июля 2014
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А у меня в айпаде нет укр букв
Я б тоже попробовала
перключайте клавіатура на анг.мову. і використовуйте букву ’i’ ( ай). А от інших не має. Я так пишу.
SjuSandra• 12 июля 2014
Ответ дляIzida.net
можливо ’притаманні’
О так, дякую, а то слово ’свойственны’ не могла перевести
КАПСЛОЧНИЦА• 12 июля 2014
Ответ дляIzida.net
не проблема: налаштування-основні-клавіатура- нові клавіатури і там вже обираєте саме українську
Дякую!!!!! Нарешті і я зможу відповідати украінською мовою, а то не дуже зручно було
Перемелица• 12 июля 2014
Дiвчата, ви такі чудні, коли разом пишете українською Всі такі чемні Мабуть, поки пригадаеш, як писати то чи інше слово в перекладі, то й про образу забудеш
Перемелица• 12 июля 2014
Ответ дляГерцогиня
Чи копіювати можно постійно - теж варіант
Мао_Мяо• 12 июля 2014
Ответ дляУма Палата
Удалено администрацией...
В национализме нет ничего плохого, непутайте с нацизмом!Ничего плохого и странного нет в желании человека розмовляти мовою країни в якій вінживеі якакє його батьківщиною!
Izida.net• 12 июля 2014
Ответ дляdakota.2010
так а з ким тут сперечатись, -всі свої, рідні україночки

автор tolyu • 12 июля 2014
Ответ дляЗабагаловка
Просто реклама себя как писателя, пропиариться захотели. Я, думаю, что нет проблемы кто на каком языке пишет, в других вопросах существуют диалоги и на русском и на украинском языке и женщины нормально общаются. Извините, что обидела вашу тему РУССКИМ ЯЗЫКОМ.
якого письменника? я ж зразу і сказала, что тиражу навіть немає і письменником себе навіть не ваажаю, то мої дипресії і проблеми виливаються на сорінки і все.
Брынза• 12 июля 2014
Конечно, кричать лозунги легче,чем доказывать делами свой патриотизм.
Я не против прославления своей страны,но иногда, доходит и до маразмов.Хуже всего,когда пьяные в ж...у люди орут ’Слава Украине’и при этом я сомневаюсь,что многие начнут меняться в лучшую сторону ради своей страны.
А на счёт языка...,как сказала девушка выше:’говорите на любом языке, только говорите правильно’.
Я люблю свою страну (и знаю украинский),но всю жизнь говорила на русском и меняться уже не буду.
P.S. Если,что, я из Киева,а не из Восточной Украины. И,надеюсь,что никого не оскорбила.
автор tolyu • 12 июля 2014
Ответ дляПишущаяся
автор, это у вас муж в ато? как он?
так, дякую. поки без змін, але хоч нормально вже їдять.
автор tolyu • 12 июля 2014
Ответ дляIzida.net
яка ж темка получилась позитивна))
Перемелица• 12 июля 2014
Ответ дляIzida.net
Ябки запровадити на Порадниці правило писати виключно українькою, можливо, й сварок було б меньше - та це тiльки моя уява.
Герцогиня• 12 июля 2014
Ответ дляdakota.2010
А знаєте, які є чудні та милозвучні сварливі слова украінською мовою.... Не порівняти з ’овца’, ’коза’ і т.д. Особливо західні регіони,де в мову ввійшли вирази з польськоі,угорськоі,чеськоі мов. Заслухатися можна.
Izida.net• 12 июля 2014
Ответ дляМао_Мяо
Здоровий націоналізм край важливий для держави. Придивіться як живуть інші країни і як вони ставляться до своєї символіки і культури, вони її оберігають і несуть через покоління. А у нас? Все занедбане, забуте і спаплюжене( в нас багато роботи саме в цьому напрямку, повернути свою країну і підняти на чинний рівень культуру і звичаї. Чи є в цьому щось погане?..
Izida.net• 12 июля 2014
Ответ дляtolyu
яка ж темка получилась позитивна))
так. Тож вам за це вподобайка від щирого серця
Тихомандражная• 12 июля 2014
Ответ длясоветский цирк
Слава Україні - Героям Слава. Слава нації - смерть Ворогам!
Пишущаяся• 12 июля 2014
Ответ дляtolyu
Дай Бог чтоб он скорее вернулся домой живой и здоровый!

передайте, что мы очень гордимся такими мужчинами!

На Тка• 12 июля 2014
Ответ дляtolyu
не на українській. а українською)
Перемелица• 12 июля 2014
Ответ дляГерцогиня
Не знаю, не була... Проте я пишу про культурну мову, а не про мову з сварливими образливими словами чи про суржик (його взагалі терпіти не можу)
Герцогиня• 12 июля 2014
Ответ дляdakota.2010
Я ж не пропоную сваритися. Це так,просто для інформаціі. Не переймайтесь.
i-zorobu• 12 июля 2014
Ответ дляIzida.net
+100000
Герцогиня• 12 июля 2014
Ответ дляНа Тка
не на українській. а українською)
Будьте уважні,вже виправляли цю помилку
Таша-Наташа• 12 июля 2014
ви велика молодчинкаяк не крути ,але наша мова - сама прекрасна
i-zorobu• 12 июля 2014
Ответ дляdakota.2010
Я в побуті спілкуюсь російською, але коли діточки доводять мене до сказу))), я переключаю в своїй голові контрл-шифт на українську мову, і стаю лагідною матусею, і замість крику лунає добра розмова))).
Утка_в_тапках• 12 июля 2014
Ответ дляУма Палата
Удалено администрацией...
Це ж требя як программа вгадала з ніком
советский цирк• 12 июля 2014
Ответ дляУтка_в_тапках
Це ж требя як программа вгадала з ніком
в мене теж жахливий, але там все влучно:)))
Ума Палата• 12 июля 2014
Ответ дляУтка_в_тапках
Це ж требя як программа вгадала з ніком
да с вашим тоже не промахнулась)
Утка_в_тапках• 12 июля 2014
Ответ дляУма Палата
да с вашим тоже не промахнулась)
мені здається краще в тапках, ніж в палаті)))