Пенять на зеркало• 13 июля 2014
мені приснився дуже цікавий сон , давайте розгадаємо
Я стою на балконі нашої старої квартири, де я росла до 15 років.
Другий поверх, лоджія , панорама на маленькі грядочки за пятиповерховим будинком в 6 підїздів, тіньова сторона , переважно завжди там все було запущено , валялись биті пляшки і гандони,тільки сусідка під нами умудрялась цибульку виростити , в неї було огороджено і завжди доглянуто.За цими грядочками вулиця приватних будинків.
Ну от вийшла я уві сні на цю лоджію, любила колись так робити , включити музику і балдіти.
І тут дивлюсь що хащі і зарослі не звичайні, а гігантські трьохметрові трьохколірні фіалки, ще кажуть анютіні глазки.І ще трішки далі вже на городі в приватному секторі такі трьохметрові Антірінуми"львиный зев".І було таке враження що на тому місці все що мало бути маленьким виросло гігантським.Квіти як дерева.
Правда на огородженій грядочці сусідки ландшафтна композиція з незабудок, звичайного розміру.
Я подумала класно, як воно таке величезне виростає, треба собі набрати насіння .
Конфиденциальность• 13 июля 2014
, ’валялись биті пляшки і гандони’ после этой цитати Дальше читать не стала
Хочу привернути Вашу увагу до сонника Мененгетті, я почала вивчати його роботи і вважаю, що обовязково треба звернути на це увагу.
Цитую: ’Цветы -является символом возможности появления плода, однако на самом деле плодом не является. Служит указанием на женскую привлекательность и обаяние с намеком на генитальный эротизм, в действительности отсутствующий. Говорит о фальшивой женственности, а значит, ведет к негативным последствиям.’
Взагалі сон-со це наша підсвідомість, а сон ( через підствідомість) підказує Вам про щось.
Пенять на зеркало
• 13 июля 2014
Так не все ж всіяно гандонами і пляшками , де не де попадалось на око, коли ми малими там лазили, а ще бички обовязково .Але мені це не снилось, мені снились квіти, просто хотіла передати що це за місце в реалі.
Пенять на зеркало
• 13 июля 2014
Ответ дляtolyu
Дякую щось в цьому є але ж це не звичайні квіти, а квіти -дерева.