Лама_мама• 13 июля 2014
Чоловічий приталений піджак
Дівчатка не посилайте в "ищу" , там нічого не пропонують((( А мені дуде потрібно чоловічий піджак, короткий, приталений на ог 100, можливо у когось є або порадите на яких сайтах можна купити. Буду вдячна
Кумушка• 13 июля 2014
вот вам ссылка, я по распродаже покупа примерно по 30 евро. качество очень нравится.
Кумушка• 13 июля 2014
Ответ дляmarysya123
в арбер сходите, если у вас в городе есть. у них большой выбор.
+100 тоже хороший выбор