Чебуратор• 17 июля 2014

Потрібна лежанка для собаки

Можливо хтось має таку річ? і вам непотрібна я б купила чисто за символічну ціну для своєї собачки)
Царевна в уггах• 17 июля 2014
а яких собачка розмірів?

автор Чебуратор • 17 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
а яких собачка розмірів?
такса але вгодована) така середня)
автор Чебуратор • 17 июля 2014
зараз гаряче і вона в буді неспить а любить бути на дворі і боюсь на бетоні щоб їй зручно було)
Алгонавт• 17 июля 2014
тю киньте ей какой то старый свитер
Царевна в уггах• 17 июля 2014
я би вам і так віддала,але думаю,що буде замаленька, моя в ній (8кг) може тільки клубочком лежати
автор Чебуратор • 17 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
а вам вже непотрібна?
автор Чебуратор • 17 июля 2014
Ответ дляАлгонавт
тю киньте ей какой то старый свитер
в тому й діло що на світері лежить але через світер продуває( малаб машинку то пробувала б сама сшити
автор Чебуратор • 17 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
моя завжди спить клубочком ) а який розмір лежанки?
Царевна в уггах• 17 июля 2014
лежанка без твердого дна, така що можна прати в машинці, вам не буде вона захолодною?..я вам завтра вже заміряю,лежить в кімнаті де всі сплять. Зайду зранку до вас в темку.

автор Чебуратор • 17 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
домовились) буду чекати
автор Чебуратор • 17 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
не думаю що літом їй буде холодно) головне щоб мягко було)
Царевна в уггах• 17 июля 2014
Ответ дляЧебуратор
вона мені не потрібна, бо моя собачка не хоче в ній лежати,їй краще спиться на дивані ногами вверхЯкщо вам підійде по розмірам залюбки відправлю
автор Чебуратор • 17 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
ми живемо на землі і наша нехоче в хаті бути її дай волю))) а у вас яка порода собачки?
автор Чебуратор • 17 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
чекаю)))
автор Чебуратор • 17 июля 2014
царевна у угах - відпишіться будь-ласка
автор Чебуратор • 18 июля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
бачу ви мабуть передумали тому що онлайн але не відписуєтесь(
автор Чебуратор • 18 июля 2014
ось як буває...((( всім велике спасибі, на словах всі добрі