На перекуре• 20 июля 2014

Іду завтра навесілля, не маю в що одітись

Блін, во попала(( І ходила ж сьогодні малому купити одяг на то весілля, а про себе і подумати не могла, що після родів не влізусь вже у спідницю і туфлі(((( І ще одне плаття могла одіти, так також е влажусь((
Ну, в плаття реально не влажусь, в спідницю ще запхаюсь і під блузку ще нічо так, але взутись можу тільки в бовоніжки на платформі, а вони трішки грубоваті... Завтра не встигну нічого купити(( Блін, може в джинсах взагалі піти? Так хоч почуватимусь комфортніше, що не смішно виглялаю... Чи в церкву піти в спідниці, а на застілля вже переодітись в джинси?
Люди, ХЕЛП!!!
Берюковна• 20 июля 2014
У вас ещё ночь впереди, бегайте вокруг дома, может утром во что то и запхаетесь

А по делу, то готовятся заранее к таким делам.....или вы как Золушка ...крестную ждете.

Попижёновна• 20 июля 2014
Боевая• 20 июля 2014
утром сбегайе в магозин и все тут
МисисПропер• 20 июля 2014
я б на вашем месте бежала б рано утром в магазин
МинерАлочка• 20 июля 2014
а з якого міста Ви
Гидроусилитель руля• 20 июля 2014
с утра бегом прикупите что-то.
и как это вы прощелкали померять имеющуюся одежду?
автор На перекуре • 20 июля 2014
Ответ дляБерюковна

Та що тут готуватись? То ж не моє весілля) Вихідного одягу мало маю, бо не часто на якісь такі гулянки ходжу, от і не трачу на таке гроші, але такий собі черговий наряд завжди є. Але ж кажу, не думала, що не влізусь(

Жена брата Админа• 20 июля 2014
почему раньше не померили,завтра свадьба ну вы даете.
Нас с мужем пригласили на август ищу в чем пойти с июня
автор На перекуре • 20 июля 2014
Ответ дляГидроусилитель руля
с утра бегом прикупите что-то.
Ну, так от, сьогодні і поміряла після того, як вернулась з малим з магазину)) Головне він у мене буде красень
автор На перекуре • 20 июля 2014
Ответ дляЖена брата Админа
Йоли пали, то ж треба! А я ніколи не парилась... Але завжди влазилась в те, що мала...
120-120-120 (не худею)• 20 июля 2014
на которое время Вы преглашены? я думаю не раньше часу дня? еще есть все утро Вам на покупку
я бы купила какое-нибудь платье, хотя бы дешевенькое
в юбке или джинсах ну не ходят на свадьбы(((((
автор На перекуре • 20 июля 2014
Ответ для120-120-120 (не худею)
Перший раз чую, що в спідниці не ходять на весілля
120-120-120 (не худею)• 20 июля 2014
Ответ дляНа перекуре
у нас не ходят
автор На перекуре • 20 июля 2014
Не можу я рано нікуди їхати щось купляти! Двоє дітей, одна ще зовсім маленька, чоловік з нею не справиться, а тягнути її з сьобою не варіант(
Я такое• 20 июля 2014
Если есть возможность, то с утра поискать в магазинах подходящий наряд.
Всех анонимов аноним• 20 июля 2014
И что за дебильное слово ,не влажусь, ??? Как вообще так можно разговаривать, я в шоке
МинерАлочка• 20 июля 2014
Ответ дляНа перекуре
чоловіка і діточок із собою за нарядом зранку,і все ок.
Не гавкаю- но охраняю• 20 июля 2014
Ответ дляНа перекуре
автор, все ходят, у нас ходят в юбках на свадьбы, влезайте, ищите кофту по лучше - и вперед, я сама в такой ситуации, правда мне через неделю идти. после родов задница не в одно платье и юбку не влазит - ужас просто.
Не гавкаю- но охраняю• 20 июля 2014
Ответ дляВсех анонимов аноним
что за дебильная привычка выискивать ошибки по вопросам как можно так себя вести, я в шоке.

автор На перекуре • 20 июля 2014
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
будьте добріші до людей, і світ стане трішечки кращий
Замыленная• 20 июля 2014
то же идея ,переоденитесь потом в джинсы
кошкомышь• 20 июля 2014
Главное чувствовать себя комфортно и уверенно - макияжик, прическа и улыбочка на миллион)))
Я в воскресенье ходила на ДР - собиралась полдня ...приехали, а там все в шортах, легинсах и пр.
Понимаю, что встречают по одежке, но через* 5* минут никто и не вспомнит в чем вы пришли.
Всех анонимов аноним• 20 июля 2014
Ответ дляНа перекуре
А я совсем не злая, просто коробит от таких вот словечек, и меня удивляет, почему нельзя грамотно написать?
supershop• 20 июля 2014
А якщо спитати подруг-сусiдок? Можливо в них щось знайдеться? Чому не можете в магазин? А коли будете на весiллi, хто буде з малою?
автор На перекуре • 20 июля 2014
Ответ дляsupershop
Мала буде з нами.
Подруги всі далеко, ті, в яких може щось бути на мене.
Попижёновна• 20 июля 2014
Ответ дляВсех анонимов аноним
А как вам слово
Конхфет
автор На перекуре • 20 июля 2014
Ответ дляВсех анонимов аноним
А мене дратує, коли пробіли ставлять перед комою, а не після... Але ж я не роблю людям через це зауважень, ще й у такій формі, як Ви) І загалом, ще багато чого мене дратує, але я до людей стараюсь бути терпиміша.
До речі, поясніть мені, неграмотній, чим неправильна фраза ’не влажусь’?
Рябушка Ку• 20 июля 2014
Роблю висновки з написаного Вами:не має різниці в чому Ви підете на весілля
Зашла на 5минут• 20 июля 2014
Ответ дляНа перекуре
тем , что правильно не могу влезть или не влажу, а ’не влажусь’- такого нет
автор На перекуре • 20 июля 2014
Ответ дляЗашла на 5минут
По російськи, можливо і так, але я українською пишу, і, на скільки знаю, можна і так, як я написала. Те саме, що сказати ’вибачаюсь’.