Аноним• 07 января 2013
Куплю сторінку В КОНТАКТІ
Чим більше друзів буде тим краще. Цікавить Західна Україна. Всі пропозиції з ціною, кількістю друзів і взагалі всі варіанти скидайте на пошту kat5857@ukr.net. Наперед дякую.
Аноним
• 07 января 2013
Ответ для--Елена--
зачем она Вам?У меня есть 1500 друзей,продаж за 6 мес аж 1
Мені не для продажу але треба
Аноним• 07 января 2013
а у меня в контакте продажи идут намного лучше чем здесь , и мне там удобней
Аноним• 07 января 2013
Ответ дляАноним
Мені не для продажу але треба
продадим вам страницу , а вы окажетесь мошенницей и потом меня будут искать
Аноним• 07 января 2013
Ответ дляАноним

Аноним
• 07 января 2013
Ответ дляАноним
Ви на правду це говорите?)))) Повторюю особисто для ВАС. МЕНІ НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ. Потрібна сторінка і все. Без фото Ваших, без преписок, без повідомлень, навіть без прізвища і т.д. Потрібні друзі і все
Аноним
• 07 января 2013
Ответ дляАноним
а какие вообще расценки на готовую страничку?
Мені пропонували 2000 друзів за 400 грн. Але більше Донецьк і туди, а мені потрібен Захід
Аноним• 07 января 2013
Ответ дляАноним
есть лишняя страничка могу подовлять западный регион.только ждать надо.
Аноним
• 07 января 2013
Ответ дляАноним
Могу продать свою, Закарпатська обл. Друзей 2340.Цена 2000 грн.
Мені так багато не треба друзів. І ціна зависока
Аноним
• 07 января 2013
Ответ дляАноним
Чекати? Скільки? Скільки друзів на даний час і ціна?
Аноним• 07 января 2013
Ответ дляАноним
Зачем Вам липовые друзья? Не думаете, что они понемногу удаляться будут из Ваших френдов?
Аноним
• 07 января 2013
Ответ дляАноним
Поки ті будуть видалятись з*являться нові))) Не можу пояснити нашо це мені, але потрібно, тому якщо є пропозиції то чекаю.
Аноним
• 08 января 2013
Ответ дляАноним
Есть старница на 1150 человек ,цена оговаривается!
Які регіони в друзях і скільки коштує? kat5857@ukr.net
Аноним• 11 января 2013
Ответ дляАноним
Мне всего хватит 500-700, но чтоб больше было западных регионов
могу специально для Вас добавлять только запад.только в день лимит добавления .
Аноним• 18 января 2013
Ответ дляАноним
регіони в друзьях в в основном запад и центр Украины,отдам за 400грн
Crazy_Squirrel• 08 февраля 2013
Автор,я спеціально для Вас організувала сторінку, під Ваші запити вибирала друзів,витратила багато годин, не один вечір просиділа до пізна фільтруючи для Вас друзів з бажаних для Вас регіонів. Практично протягом всього цього часу Ви оперативно спілкувались зі мною через електронну пошту і висловлювали свої побажання. А як тільки дійшла справа до купівлі сторінки, вмикнули ігнор і втратили інтерес. Навіщо було займати мій час і витрачати мої зусилля, якщо насправді ніяку сторінку Ви не збирались купувати? Навіщо займатись таким обманом? Якщо Ви не вийдете на звязок і не викупите сторінку, я обнародую нашу переписку і звернусь в адміністрацію, щоб з*ясувати хто стоїть за Вашим анонімом, після чого навряд чи світить вам на даному ресурсі будь-яке спілкування і тим більше купівлі-продажі.
Crazy_Squirrel• 08 февраля 2013
Ответ дляАлина1111
автор и мне включила игнор...
тобто Ви теж спеціально для неї підбирали *типаж* друзів?