татьяна s• 23 июля 2014

0 800 507 309 - телефон горячей линии правительства. Звоните и оставляйте заявку.

автор татьяна s • 23 июля 2014
кто то уже зврнил?

milutenko• 23 июля 2014
А что заявлять-то?
Татьяна89• 23 июля 2014
Да, о чем заявка-то?
автор татьяна s • 23 июля 2014
кому задерживают выплаты детских
Lapochka007• 23 июля 2014
Вы хоть бы пару слов написали.

Урядова телефонна ’гаряча лінія’ (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади) – телефонний центр спілкування Уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. Усі дзвінки приймають фахівці Урядового контактного центру та надсилають їх відповідним органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам.

подробнее тут:
http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_...
автор татьяна s • 23 июля 2014
пардон
Татьяна89• 23 июля 2014
Сейчас попробую, расскажу!