Шукаю роботу оператором,або супервайзером,також можливо секретарем,помічником,офіціантом,,менеджером,кухарем-ГОЛОВНЕ ГіДНА ЗАРОБіТНЯ ПЛАТА!
Мене звуть Світлана . Але є два псевдоніми це Вєточка (це від імені-скорочено),та Елізабет Ейрн як автор сайту basyuk.com
Мої параметри:
Зріст - 163см
Вага - 52кг
Ширина плечей - 38см
Об’єм грудей - 82см , 87
Об’єм талії - 68см
Бедра (об’єм) - 90см
Народилась в смт. Піщанці Вінницької обл. але в мене була мрія, і в 15 років я переїхала до Вінниці на навчання. Навчалась на кухаря, кондитера, але прошу не робіть з цих слів висновків.
Насправді моїм головним хобі є фотографія - тобто не фотографувати, а позувати.
Також я малюю, пишу на свої сайти: basyuk.com myvinnitsa.com , та займаюсь рекламною діяльністю.
З 2010 року - з 16-ти років працювала в різних сферах: офіціант, кухар… та інші.
В 2013 працювала на телеканалі «ВІТА» м. Вінниці.
В 2014 почався з роботи в кол. центрах - пробую себе в цій сфері, але там лише спілкування з людьми… по телефону. Тобто, подобається, але не зовсім то.
Головне завжди залишатись «ЛЮДИНОЮ» - це головне моє покликання.
Скидаю Вам от таке от резюме. Якщо буду Вам цікава, прошу глянути більше моїх фото ось тут - в соціальні мережі «ВКОНТАКТІ»
А ще більше я можу розповісти по телефону 380978084082 0637366508.
E-mail: veta-vin@mail.ru eyrn@mail.ru
Сайт
Мої параметри:
Зріст - 163см
Вага - 52кг
Ширина плечей - 38см
Об’єм грудей - 82см , 87
Об’єм талії - 68см
Бедра (об’єм) - 90см
E-mail: veta-vin@mail.ru eyrn@mail.ru
Сайт
Раиса_киев• 24 июля 2014
Бог ты мой. Автор, по началу я посмеялась, думая, что это какой то прикол. Теперь даже не знаю, что и думать
Раиса_киев• 24 июля 2014
Ни один серьезный человек не будет такое рассматривать. Я бы уже после озвучки псевдонима подумала бы не очень хорошо о кандидате. Подумайте, чтобы составить нормальное (пусть и стандартное) резюме.
Раиса_киев• 24 июля 2014
Ответ длябумбэби
так объем грудей все таки 82 или 87, 87 - это на вдохе?
повар и секретарь - вы, как минимум, разносторонний человек
автор просто творческий человек, а там редко у кого зарплаты бывают гідними
valuha i roma• 24 июля 2014
Похоже сайт свой продвигает... Так Вы ж беременеть собираетесь, зачем работу искать зря?
Стаська2013• 24 июля 2014
автор, гИдЕ вы это откопали??? я всё ещё надеюсь , что с нашим человечеством ещё не всё потеряно и это просто стёб))наивная угу)))
Alisa v strane chudes• 24 июля 2014
Ответ дляvaluha i roma
вот тему 22 человека просмотрели - и на их сайт эти 22 человека за эти сутки уже зашли;))
так понаписывает свои ’резюме’ по разным форумам -и гугл выведет ее сайт на 1 страницу))
молодца автор, - умеет кроликов разводить)