Жена миллионера• 25 июля 2014

Чи можна перевірити на клона автора теми Срочно. ?

Коли автор закрила тільки-що тему, он-лайн була https://www.kidstaff.com.ua/user-518193.html, яка надто обмінювалася любязностями у гостьовій автора теми "Срочно" https://www.kidstaff.com.ua/userhistory-443126.htm.... Їх можна перевірити на клонів?
Не за Будка• 25 июля 2014
Только через админов
Телочка• 25 июля 2014
Автор все вже вирішила і скинула жінці гроші,все вирішилось,от і закрила
Тамбовский мел• 25 июля 2014
оно вам надо?
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляТамбовский мел
оно вам надо?
100 %
Снегопадка• 25 июля 2014
А что за тема?
автор Жена миллионера • 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
звідки ви знаєте, що повернула гроші?
Телочка• 25 июля 2014
Невже у вас немає своїх проблем !
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляЖена миллионера
звідки ви знаєте, що повернула гроші?
Я з нею розмовляла сьогодні,вона все розповіла ,гроші все такий зникли на іншу карту ,банк гроші їй відав,тому вона і скинула жінці
Волшебная палочка• 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
доказательства?
автор Жена миллионера • 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
Невже у вас немає своїх проблем !
дівчата, вам хочеться стати жертвами аферистів?
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляВолшебная палочка
доказательства?
А це вже не до мене =)Я тут до чого?=)
Волшебная палочка• 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
А це вже не до мене =)Я тут до чого?=)
тогда откуда у вас информация о возврате денег? Покупатель не отписывался.
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляЖена миллионера
Якщо чесно,незнаю хто тут аферист,але в цыэъ людини я купляла і буду купляти речі!
автор Жена миллионера • 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
чого ви не відписували в темі про це, і покупець комбезу про це ні слова не казала?
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляВолшебная палочка
В мене є номер мобільного обох дюдей,я допомагала їй повернути гроші ,тому Слава Богу все стало на свої місця,тому не ображайте людини!
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляЖена миллионера
Я тільки хотіла зайти і написати дівчатам ,але тема видалена(
Оцененная• 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
Вы автор той темы?
Оцененная• 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
Вы же ее и закрыли
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляОцененная
Вы автор той темы?
Ні,ви що )))Я чекаю автора теми
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляОцененная
Вы автор той темы?
немаю такої честі ,на жаль
Оцененная• 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
Ні,ви що )))Я чекаю автора теми
так она онлайн мигает,видно в прошлой теме что здесь она
Волшебная палочка• 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
мы никого не оскорбляем. но пока не будет доказательств со стороны покупателя, тему не закроют.
автор Жена миллионера • 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
Ні,ви що )))Я чекаю автора теми
ви і є автор теми ’Срочно’)))
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляВолшебная палочка
Зайте автор теми і зробить докази ,самий найбільший доказ,це чек в її кошельку,тому я на жаль не можу вам допомогти.
Оцененная• 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
на какую иншую карту? и почему вернула деньги а не комбез?
Волшебная палочка• 25 июля 2014
Ответ дляТелочка
меня не интересует продавец обманщик. меня интересует получил ли покупатель свои деньги обратно.
АфродитаПетровна• 25 июля 2014
не верю что деньги так взяли и пропали, если бы не девочки,может и не нашлись они.....ждем покупателя
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляОцененная
Тому що поки все вияснялось виходить в неї був покупець в її міста ,для чого тримати людину ,а гроші скинулись на карту номер в неї є розпечатка теж,я мало знаю ,і розмовляла лише 3 рази про цю ситуацію,я не можу вам нічого сказати,вона вам сама все скине і розпише
автор Жена миллионера • 25 июля 2014
гроші пропали і якась третя особа, яка раніше не з’являлася, після 30-ти сторінок теми стверджує, що вона знає автора і покупця, і все ОК!
це все дуже неправдоподібно)))
Телочка• 25 июля 2014
Ответ дляВолшебная палочка
Так взяла і перевела їй,для чого їй чужі гроші !Я купляла в неї минулого року дитині речі і дуже рада ,чесно,і недавно теж,не розумію ,в мене не було ніяких проблем з продавцем,якщо в когось виникли,я думаю все вирішиться обов´язково,я дуже рада що все вирішилось чесно