Швидка Настя• 28 июля 2014
Польща
У мене в Польщі є квартира.
Роботу там шукаю ще з 2008року. Зараз багато пишуть, що хочуть виїхати в Польщу. А чи знаєте ви, яка реальна зарплата в Польщі? Скільки коштує оренда житла, комунальні послуги? Може хтось знає таких щасливих людей, котрі змогли знайти роботу там таку, щоб можна було хоч якось жити. Я наприклад, не знайшла.
Швидка Настя
• 28 июля 2014
Ответ дляНе куру
квартиру продать не хочете
Ви хочете придбати чи просто цікавитесь?
ZaRaZa• 28 июля 2014
да знаю. моя сестра двоюродная. тяжело ей но она живет на 2 дома, платит кредит за 3 комнатную квартиру в киеве. работает продавцом в бутике каком то . комнату снимает. город не скажу. уже лет 5.
Не куру• 28 июля 2014
Ответ дляШвидка Настя
цена если не дорого.уехать хочу.с работой нормально есть связи
Швидка Настя
• 28 июля 2014
Ответ дляZaRaZa
і скільки вона отримує якщо не секрет?
буреЛОМКА• 28 июля 2014
знаю таких) 2 дальних родственника переехали 3 или 4 года назад, уже оба с квартирами) имея квартиру в Польше и не найти работу за 6 лет - извините, вы не шевелитесь)